Resolved Kayıtlı oyun dosyaları açılmıyor.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.4
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Evet, mod kullandım.
Hepinize Merhaba;
Bu sorunu 04/12/2020 tarihinde paylaşılan 1.5.4 hotfix patchinden sonra yaşamaya başladım. Oyuna girip kayıtlı oyundan devam etmek istediğimde herhangi bir save dosyasını yükle diyorum ancak hiçbir şey olmuyor yani herhangi bir uyarı bildirimi vesaire çıkmadan mouse ekrana geri geliyor ve aynı şekilde hiçbir save dosyasını açamıyorum
Belki save dosyaları bozulmuştur diye yeni sefer oluşturup oynadım ilk başlarda sorun yoktu ancak oyunu kapatıp açtığımda yine aynı problemle karşılaşmaya başladım.
Steam üzerinden oyun dosyalarını doğruladığımda herhangi bir problem gözükmedi.

Yardımlarınızı bekliyorum çünkü sürekli sıfırdan başlamak benim için can sıkan bir durum olmaya başladı oyun her ne kadar güzel olsa da insanı sıkıyor bu durum :grin:

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Bu yüzden bu başlığı, şimdilik, resolved olarak işaretleyeceğiz. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan, tüm modlarınızı kaldırdıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom