Karımı kendi birliğime çekemiyorum!

Users who are viewing this thread

LoX

Recruit
Çocuk sahibi olmak istiyorum ama karımı kendi birliğime çekemiyorum:sad:( onun tüm askerlerini garnizona bağışlayıp birde öyle eklemeyi denedim ama yinede olmuyor yardımcı olabilirmisiniz onu kendi birliğinden nasıl ayırabilirim, veya nasıl kendi birliğime ekleyebilirim ://

klan sayfandan karının birliğini dağıtman gerekiyor sonra da hangi kale ya da şehre gittiyse oradan partine ekle.
Aynısını sorunu ben de yaşadım, dağıttım aynı dediğiniz gibi, bekliyorum kalede bir türlü gelmiyor. Günler geçti, bakıyorum klan menüsünden aynı kaleye geliyor diye gösteriyor. Beklemeye devam ediyorum, bir türlü gelmiyor. Yaşayan var mı böyle bir problem, çözümü var mıdır acaba?

Aynısını sorunu ben de yaşadım, dağıttım aynı dediğiniz gibi, bekliyorum kalede bir türlü gelmiyor. Günler geçti, bakıyorum klan menüsünden aynı kaleye geliyor diye gösteriyor. Beklemeye devam ediyorum, bir türlü gelmiyor. Yaşayan var mı böyle bir problem, çözümü var mıdır acaba?
Ayni problemi yasiyorum hala cozemedim

son göründüğü yere gidin belki bugda kalmıştır.Bazen partiler sıkışabiliyor
Maalesef birlikten dagittiktan sonra en yakin garnizona gidiyor diye yaziyor fakat gittigi yerde gozukmuyor ve yarim dakika sonra falan tekrar ayni yerde sikisip bugda kaliyor. Ve hep rhoses kalesinin orada bugda kaliyor. Sikistigi yerede isinlanarak gidiyor haritada ilerleyerek degil.

Back
Top Bottom