Kan ve Kılıç Üçlemesi (SON BÖLÜM EKLENDİ! - 23 Şubat 2011)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
İnceptioN said:
ben de bir hikaye yazmaya çalışıyorum da senin hikayende olan birkaç şeyi kullanabilir miyim acaba?

Ne gibi birkaç şey? Sadece merakımdan soruyorum, hikayemin neredeyse tamamı M&B de olan yer ve karakterler üzerinde geçiyor. Onları kullanmanı engellemem zaten mümkün değil. (kendi eklediğim karakterler dışında tabi  :mrgreen:)

Kan ve Kılıç 1 yaşında!

Bu güzel günü deniz, kum, güneş ve mangal eşliğinde hepimiz adına kutluyorum  :mrgreen: Tatil dönüşü ayrıntılı kutlama programları yapılacaktır...

Hikayelerin gerçekten çok başarılı bir günde hepsini okuyup bitirdim,ikinci üçlemeye geçeceğim ama üşeniyorum şuan yarın uyandıktan sonra onuda tamamen bitireceğim.

övgüleriniz için tekrar teşekkürler...

not: birkaç yayın evine göndereyim dedim, ama sırf deneme için, neler olacağını görmek için. Ancak sonra baktım ki, yok efendim mail'le almıyorlarmış mış, basılı halde gönderilecekmiş miş, sırası gelince editörler değerlendirilecekmiş... miş... muş... zaten ben sinirli adamım, editör tutar bir şey söyler tutar döverim adamı, uğraşmayayım dedim  :mrgreen:

Alhedras said:

not: birkaç yayın evine göndereyim dedim, ama sırf deneme için, neler olacağını görmek için. Ancak sonra baktım ki, yok efendim mail'le almıyorlarmış mış, basılı halde gönderilecekmiş miş, sırası gelince editörler değerlendirilecekmiş... miş... muş... zaten ben sinirli adamım, editör tutar bir şey söyler tutar döverim adamı, uğraşmayayım dedim  :mrgreen:
:lol: Aman Alhedras abi, sakin ol.  :smile: Çok iyi etmişsin yayın evlerine göndermek ile. O berbat kitapları yayından kaldırıp senin kitabını koymaları lazım oraya.

Bence yinede bi şansını dene kim bilir belki taht oyunları gibi ünlü bi kitap olur.  :grin:

Alhedras said:

Alhedras sopalardan fazla varsa biz de onlara diyelim yalele yaleleee diye  :mrgreen:

abi yolla sen onlar azcık okuyunca beğenirler kitabı.... senden iyi mi yazıyo millet :grin:

fatihper said:
abi yolla sen onlar azcık okuyunca beğenirler kitabı.... senden iyi mi yazıyo millet :grin:
aynen bazı yerleri okudum çok güzel gözlerim ağrıyor bilgisayarda birşey okuyunca bir an önce çıkar şu kitabını hemen almak istiyorum :shock:

colombos said:
fatihper said:
aynen bazı yerleri okudum çok güzel gözlerim ağrıyor bilgisayarda birşey okuyunca bir an önce çıkar şu kitabını hemen almak istiyorum :shock:
Bilgisayarı yasaklı zaten okuyamıyorum ancak evde kimse yokken öylede kitap bitermi en iyisi bastır kitabı ters bişey derlerse hep beraber dalarız :mrgreen:

colombos said:
fatihper said:

http://www.crackedmug.net/files.php

burada kitapların pdf hali var. Sayfa düzenlemeleri okumaya daha uygun.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Telif hakkı olayı halloldu mu? Isimlerden sorun çıkabilir.

Şöyle birşey yazarak hepsini TW'ye verdim zaten  :mrgreen:. Ayrıca ticari bir işe kalkışmadığım için sorun olmaz diye düşünüyorum.

---
Mount & Blade dünyasında geçen hikayelerim tamamen amatör bir çalışma olup, kullandığım tüm yer ve karakter isimleri (kendi eklediğim birkaç karakter ve yer dışında) Mount & Blade oyunundan alıntıdır ve bu yer ve karakterlerin tüm hakları Taleworlds'e aittir.
---

Devoloperlarla iletişime geçsen senle bi buluşma falan ayarlasalar Armağan beyle :grin: içinde cevher var boşa gitmesin yani.

antiatmax said:
Devoloperlarla iletişime geçsen senle bi buluşma falan ayarlasalar Armağan beyle :grin: içinde cevher var boşa gitmesin yani.

ben burdayım onlar gelsin (ertesi sabah alhedras foruma giremediğini farkeder...)  :mrgreen: :mrgreen:

Ben tatil dönüşü Ankara üzerinden geçebilirsem Armağan dayının elini öpüp, çayını içicem, ikramiye istiycem, (... and war decleared. Ankara's roads havd been cutted. The east, in the Tw's ambargo.)

Şaka bir yana, hikayeyi baştan oyundan bağımsızca yazarsan hem ticari iş yapabilirsin hem de kitap beklentileri karşılanır. En güzel kitap serileri deneme olarak başlanıldığını unutmayalım. ( bkz lotr ve tolkien)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom