Kalıcı dövme öneri (Resimli)

Users who are viewing this thread

Redleft said:
Sevgilimle kalıcı dövme yapıcaz fakat sade bir şekil arıyorum önerileriniz var mı acaba ?

Yaptırmanı pek önermem. Bu yüzden çok çeken tanıdıklarım var. Olur da bir ayrılma olayı olursa .ok sıkıntı yaratıyor o dövmeler.

bileğe küçük bir x işareti
Tenzō said:
Redleft said:
Sevgilimle kalıcı dövme yapıcaz fakat sade bir şekil arıyorum önerileriniz var mı acaba ?

Yaptırmanı pek önermem. Bu yüzden çok çeken tanıdıklarım var. Olur da bir ayrılma olayı olursa .ok sıkıntı yaratıyor o dövmeler.
hem böyle bir durumda çok sıkıntı olmaz

Wesley Sneijder said:
Şimdi resimleri görelim.
resimleri sizden beklemiştim  :roll:

colombos said:
bileğe küçük bir x işareti
Tenzō said:
Redleft said:

hem böyle bir durumda çok sıkıntı olmaz
aynen o tarz ama öyle de değil tabi  :mrgreen:

girebi said:
Dövme yaptırmanızı komple tavsiye etmem. İlla bir şeyler yapacaksanız da ufak tefek şekil falan olsun, böyle kolunda hayvan gibi Tuğçe yazmasın. 31298 kere denildi ama olsun, ben de demiş olayım :smile: Şunu da atayım, gidiyorum.
BEH5fj-CMAINdwY.jpg

Yok öyle bişi aramıyorum simgesel ufak ama hoş  :mrgreen:

eller birleşince kalp şekli oluşturan dövmeler var
şunun gibi
sosyal-medyadaki-dovme-modasi-ciftlere-dovme1.jpg

bidebu tür var(bence daha güzel)
images

Gusül abdesti, cipslerden çıkan yapıştırma dövmelerde alınmıyo, kalıcı dövme derinin altına yapıldığı için su her yere değmiş oluyor zaten Redleft'in de müslüman olmadığını hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.

Redleft said:

Benim bildiğim insanlar sevdikleri bir şeyi dövme yapmak isterler. Dövme yapmak isteyip sevdiği bir şey aramazlar. Sıralaman yanlış gibi. :smile:

Kayra said:
Gusül abdesti, cipslerden çıkan yapıştırma dövmelerde alınmıyo, kalıcı dövme derinin altına yapıldığı için su her yere değmiş oluyor zaten Redleft'in de müslüman olmadığını hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.

1yıl geçti unutulmamak güzel
tlgklz said:
Gusül Alamazsın(Kur'anda Geçmiyor Ayrıca Rahat Ol) Diyenlere Falan Bakma Diyerek Bir Kaç Fikir Öneriyorum:
kucuk+dovme+25.jpg
Beetle Ve Circles Çok Güzel.

Çok hoş gözüküyorlar

aykans90 said:
Hediye paketlerinde kullanılan kırmızı kurdeleler olur ya, onun bağlanmış şeklini yaptırın. Birbirimize bağlıyız der gibi hani.

Hemen aklıma gelen
1452050_543619845707375_215635847_n.jpg

Dövmecilerin prensibi sanatsal olmaktır. Yani aynı dövmeleri kullanmayı pek sevmezler. Bu yüzden işlerini ona göre yaparlar. Kendi katalogları varsa bakman gerek. PCden çıkartıp abi bize şuraya yapıver dersin, yapar ama güzel olmaz. Pişman olursun. Çok tanıdığım var öyle. Hatta adam gaza gelmiş sübliminal mesaj yazmıştı dövmeye. Sırtında küfür yazıyordu ama haberi yoktu. Hala söylemedik. :sad:

colombos said:
eller birleşince kalp şekli oluşturan dövmeler var
şunun gibi
sosyal-medyadaki-dovme-modasi-ciftlere-dovme1.jpg

bidebu tür var(bence daha güzel)
images

İlk resimi bildiğin tükenmez kalemle yapmışlar.

Çince birşeyler yazdır, olurda ayrılırsanız her sorana senin ismin yazıyor dersin.

Mosin Nagant said:
Hot Sauce said:
Çince birşeyler yazdır, olurda ayrılırsanız her sorana senin ismin yazıyor dersin.
E kız demez mi biz tanışmadan önce de vardı bu dövme diye :lol:

Göreceği, neresine yaptıracağına göre değişmez mi?  :lol:

Redleft said:
bandistanın işaretini yaptırayim diyorum ama

daima.jpg

Aşk diyalektiktir, Aşk örgütlenmektir gibi birşeyler yazdır o zaman :razz:

Back
Top Bottom