Küçük devletlerle barış yapma

Users who are viewing this thread

Kypchak

Sergeant Knight
Küçük devletler (minor faction) ile savaştayım ve barış yapamıyorum hiçbir türlü bu yüzden bir krallığa katılamıyorum ne yapabilirim önerisi olan var mı?

Aynı sorun bende de mevcut 2 klanla savaşa girdim bütün üyelerini infaz edip klanı yok etmeme rağmen hala savaşta gözüküyorum bu yüzden derebeyi olamıyorum bir an önce düzeltilmesi gereken bir bug sanırım.

Oyunu oynama fırsatım olmadı da bu küçük devletler dediğiniz klanlar mı oluyor ? Yani mesela sadece Kergit klanıyla savaşmam mümkün mü ? Açıklayabilirseniz çok sevinirim.

Oyunu oynama fırsatım olmadı da bu küçük devletler dediğiniz klanlar mı oluyor ? Yani mesela sadece Kergit klanıyla savaşmam mümkün mü ? Açıklayabilirseniz çok sevinirim.
bende klanlar diye tahmin ediyorum, ansiklopediden baktım 8 krallık gözüküyor, ufak devlet göremedim..
edit: klanlar sekmesinde 2 farklı klann gözüküyor

Last edited:
Yönlendirme için teşekkürler , Arkadaşlar Developer console sayesinde çözebildim durumu https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/4?tab=posts&BH=0 bu linkten indirin cıkan dosyaları Bannerlord/Modules klasorüne atın (Launcherdan modu aktif etmeyi unutmayın) oyuna girdikten sonra" Ctrl+~ " tusuyla konsolu acıp önce "config.cheat_mode 1" yazıp modu aktif edin campaign.declare_peace SouthernEmpire Stark savaşta oldugunuz klan ve kendi klanınızın ismini yazarak barış yapabilirsiniz.

kankı factıon bulunamadı hatası var dıyor
Yönlendirme için teşekkürler , Arkadaşlar Developer console sayesinde çözebildim durumu https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/4?tab=posts&BH=0 bu linkten indirin cıkan dosyaları Bannerlord/Modules klasorüne atın (Launcherdan modu aktif etmeyi unutmayın) oyuna girdikten sonra" Ctrl+~ " tusuyla konsolu acıp önce "config.cheat_mode 1" yazıp modu aktif edin campaign.declare_peace SouthernEmpire Stark savaşta oldugunuz klan ve kendi klanınızın ismini yazarak barış yapabilirsiniz.

Yeni güncellemede düzeltmişler şükür.

Players that are at war with minor factions will now be able to join kingdoms even if the kingdom is not at war with that minor faction.

Back
Top Bottom