Infanterie-Regiment Nr. 34 Regiment zu Fuß [Pasif]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Başarılar. :party: :party:
Diğer kişilere gelecek olursak herkes iyi oynamalı ve tecrübeli olmalı diye bir kanun yok.Bazı şeyleri abartmanız anlamsız her şeyden önce bu bir oyun...

Eazy-E said:
Good luck, but there is already an active 25th so please change your tags a little to avoid confusion, like there was on the Groupfighting Server today.

Our thread

25th Regiment of Foot "King's Own Borderers"  [EU] isimli, bir alay olduğu için sizin buradan açmış olduğunuz konu resmi değildir, isterseniz bu ortamın en büyük tugayında, veya tümeninde bulunun bu bir şey değiştirmez..

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, birleşmeden doğan toplulukların da eski isimlerinin kullanılması yasaktır..
Örnek; 18th Simbirsk > 27e Vistule > 82nd Regiment

Bu yapmış olduğunuz hem forum kurallarına, hem de bu ortamın yapmış olduğu sisteme uygun değildir..

Zamanında böyle toplulukların kapanması için elimden geleni yapmıştım, daha sonra adımızın bu kadar kötüye çıkmasının sebebi de böyle düşüncede olanları ortamdan uzaklaştırmaya çalışmamızdan, hadi görelim sizleri baylar..

General Shepherd said:
Eazy-E said:
Good luck, but there is already an active 25th so please change your tags a little to avoid confusion, like there was on the Groupfighting Server today.

Our thread

25th Regiment of Foot "King's Own Borderers"  [EU] isimli, bir alay olduğu için sizin buradan açmış olduğunuz konu resmi değildir, isterseniz bu ortamın en büyük tugayında, veya tümeninde bulunun bu bir şey değiştirmez..

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki, birleşmeden doğan toplulukların da eski isimlerinin kullanılması yasaktır..

Bu yapmış olduğunuz hem forum kurallarına, hem de bu ortamın yapmış olduğu sisteme uygun değildir..

Zamanında böyle toplulukların kapanması için elimden geleni yapmıştım, daha sonra adımızın bu kadar kötüye çıkmasının sebebi de böyle düşüncede olanları ortamdan uzaklaştırmaya çalışmamızdan, hadi görelim sizleri baylar..
Bak shepherd 25 sayısının patentini alamazsın. Adamlar yabancılardan dolayı isimlerini 25thTR yapmışlar. Sen 18 kullanamazsın deyince ben 18 kullanamam diye bir olay da yok. İstesem şuan 82nd diye klan kurarım sonuna TR gibi bişeyler eklerim. Boşuna yazma buraya. Yok ortamdan silerim felan boş yapmışın belli.

DeliTürk said:
General Shepherd said:
Eazy-E said:

Our thread

Yok ortamdan silerim felan boş yapmışın belli.

Bunu sen mi diyorsun ? Güldürme beni  :smile:

Abriss said:
DeliTürk said:
General Shepherd said:
Eazy-E said:

Our thread

Yok ortamdan silerim felan boş yapmışın belli.

Bunu sen mi diyorsun ? Güldürme beni  :smile:
Tartışmanızı yeni kurulmuş bir alayın konusunda yapmamanızı diliyorum. :lol:

Boş yere adamın konusunu kirletmekten başka hiçbirşey yapmamışsınız . Eğer yok astb olmalısın başta , tecrube vs mevzularına giricekseniz steamden vs ulaşın burada herkesin gözü önünde yazmanın  ne lüzumu var ...

Photogenez said:
Boş yere adamın konusunu kirletmekten başka hiçbirşey yapmamışsınız . Eğer yok astb olmalısın başta , tecrube vs mevzularına giricekseniz steamden vs ulaşın burada herkesin gözü önünde yazmanın  ne lüzumu var ...
Diğer insanlarında bu konuda düşüncelerini merak ettiğimiz içindir.  :oops:

DeliTürk said:
General Shepherd said:
Eazy-E said:

Our thread

Bak shepherd 25 sayısının patentini alamazsın. Adamlar yabancılardan dolayı isimlerini 25thTR yapmışlar. Sen 18 kullanamazsın deyince ben 18 kullanamam diye bir olay da yok. İstesem şuan 82nd diye klan kurarım sonuna TR gibi bişeyler eklerim. Boşuna yazma buraya. Yok ortamdan silerim felan boş yapmışın belli.
Bu tarz tartışmaları yeni açılan bir klanın postunda yapmak iki klan lideri için yanlış bir seçim. İnsanlar bu postlara klan bulmak için bakıyor ancak siz bu tarz saçma tartışmalar,tehditkar söylemler yaparak hem kendinizi küçük düşürüyorsunuz hemde 25thTR'nin prestijini düşürüyorsun. Lütfen,tartışmanızı alay postları altında değil daha uygun yerlerde yapınız.

Beyler, herkesi beni, onu, bunu boşverin esas sizler sadece şuna bakın.  Burada amacım baltalamakta değil, her kim ne yaparsa ne hali varsa görsün, fakat bunun bu ortamda uygun olmadığını hatırlatmak isterim, yoksa benim için hava hoş, herkesin olduğu gibi.

Çünkü bütün mesajı, son noktasına kadar belirtmektedir..

Eazy-E said:

Our thread

Bu ortamda alay kurmak başka, bu ortamın komunite kurallarına uymak başkadır, bunu bilmeyip bildiğini zanneden kişiler de hiç bir şey bilmiyorlar,  eğer 'FSE' konusuna ve orada ki NW-Community kurallarına bakarlarsa bu durumu daha iyi anlayacaklardır..

DeliTürk said:
General Shepherd said:
Eazy-E said:

Our thread

Patenti ben almadım, sadece adamlar 25thTR yaptıklarından dolayı olsa bile bu arkadaşın bir uyarısı var ona dikkat et, yani bir şey bilmiyorsunuz rica ediyorum bilmiş gibi davranmayın..

O 18 ve 82 yazısını okumadım varsayıyorum, buraya da dipnot olarak şu aşağıda ki yazıyı eklemek istiyorum..
- Okursanız daha rahat ve detaylıca öğrenebilirsiniz, öğrenin.

https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=22631.0

Saku said:
Başarılar...Ne diyebilirim ki,üstte Abriss çok güzel söylemiş zaten.Açtığım klana invite klanı diyen 200 saatlik bir oyuncudan başka bir şey değil...Süngü tutmasını bilmeyen birsi.

Saku senin konuşmaya hakkın bile yok çok berbat bir subaysın  oyunculara hakaret ediyosun, aşşağılıyosun sırf admin olduğunu belli etmek için sürekli U dan yazıyosun daha saymama gerek varmı ?? baltalamayı bırakta gidip subaylık öğren

ayrıca 25thTR ye başarılar :smile:

edit:sad:alıntı için Jake adlı arkadaşıma buradan selamlar)

Sevgili Shephard, lütfen artık anlayın ki NW alayları sizin komutanızın altında değildir, NW deki çoğu kişi tarafından sevilmiyorsunuz, Event'lerinizde her zaman bir problem ile karşılaşılıyor ve genel olarak insanlara, oyunculara olan tavrınız bozuktur. Bunları yapmayın, lütfen yeni kurulan alayları baltalamayın, ne kadar ben bir şey yapmıyorum, baltalamıyorum deseniz de tek amacınız bu, tek amacınız kendi alayınızın egosunu tatmin ediyorsunuz ve kendi ünvanınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz, başarılı oluyorsunuz fakat yanlış anlamda, yapmayın.

Lord Dominic said:
Saku said:
Başarılar...Ne diyebilirim ki,üstte Abriss çok güzel söylemiş zaten.Açtığım klana invite klanı diyen 200 saatlik bir oyuncudan başka bir şey değil...Süngü tutmasını bilmeyen birsi.

Saku senin konuşmaya hakkın bile yok çok berbat bir subaysın  oyunculara hakaret ediyosun, aşşağılıyosun sırf admin olduğunu belli etmek için sürekli U dan yazıyosun daha saymama gerek varmı ?? baltalamayı bırakta gidip subaylık öğren

ayrıca 25thTR ye başarılar :smile:

edit:sad:alıntı için Jake adlı arkadaşıma buradan selamlar)

Sevgili Shephard, lütfen artık anlayın ki NW alayları sizin komutanızın altında değildir, NW deki çoğu kişi tarafından sevilmiyorsunuz, Event'lerinizde her zaman bir problem ile karşılaşılıyor ve genel olarak insanlara, oyunculara olan tavrınız bozuktur. Bunları yapmayın, lütfen yeni kurulan alayları baltalamayın, ne kadar ben bir şey yapmıyorum, baltalamıyorum deseniz de tek amacınız bu, tek amacınız kendi alayınızın egosunu tatmin ediyorsunuz ve kendi ünvanınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz, başarılı oluyorsunuz fakat yanlış anlamda, yapmayın.

Her kelimene, her noktasına gülüyorum.
Oku kardeşim sen oku, yaradan seni bir kan pıhtısından yarattı ayrıca ben kimsenin konusunu baltalamıyorum, sadece resmi olmayan bir klanın izin almadan böyle bir harekette bulunmasının yanlış olduğunu belirtiyorum. Durumu kişiselleştirilmiş bir boyuta sokma, ben seni de biliyorum. Tereyağ alır insanların bazıları başkası yağı sürer yardımcı olur, arkasından ise o sürene küfür edilir. İşte burada bir nankörlük boyutu vardır, bunu bana yapmadın fakat bir başkalarına yaptığın belli, ben seni burada yinede itham etmek istemiyorum. Çünkü yakından tanımadığın halde karşında ki insanı sevmemen doğal, ama tanıdığınızı bilip sevmemen işte ben bunu çok yaşadığım için gülerim. Ne yapayım insanlar beni sevmiyor diye, kendimi boğazdan mı atayım, hadi ya sevin beni mi diye yalvarayım.  Sevgi ve dostluk kelimesini anlamayan bir Komünite de yaşıyoruz ve eski 2015te ki zamanında ki ortamı,  bu zamanda ki ortama yeğlerim. Sen bana evente felan deme , git adam gibi oku araştırma yap, öğren öyle karşıma çık. Şu anda kör cahilin yaptığını yapıyorsunuz. Ayrıca bu sistemi bu ortamda ben yapmadım, yapan kişilere gidin gerekli tutumu cevabı verin. 

Başarılar.

Shepherd sakin ol senden önce zaten bu öneriyi verdiler adam 25thTR yaptı zaten konuyu uzatmayın da salın bu adamı adam klan kurduğuna pişman oldu herkes burda birbirine sebepsiz declare war yapıyor yazmayın daha bence başarılar dileyenler yazsın işte adamın içinden geçtiniz yeter bence rezil etmeyin daha fazla ortamı .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom