Infanterie-Regiment Nr. 34 Regiment zu Fuß [Pasif]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Saku said:
Wizard7 said:
"Ya Dexter'a gıcık oldum en iyisi alay konusuna girip sizden bir şey olmaz yazayım. Bir şey bilmeden görmeden 5-6 kişisiniz yazayım. Çünkü sevmiyom onu."

Alay gayet iyi ilerliyor. Elinde somut bir şey olmamasına rağmen "Tamam. 2 haftaya kapanacak bir alay degilmiş. Yanılmış olabilirim." diyemiyorsun. Konuyu saptırmayalım deyip kendin alakasız şeylerden bahsediyorsun. Seni steamden engelleyeli çok oldu engeli kaldırıp bir şey tartışmam da. Çünkü tartışmayı bilmiyorsun. Eğer saydığım üç şeyi destekleyecek bir şey ya da başka bir iddian yoksa çocuk gibi "Fener en iyi takım. Galatasaray kötü çünkü onları sevmiyoz." gibisinden şeyler görmek istemiyorum. Her ne kadar konuyu uplamak 47nin yararına olsa da bu konuda başka bir gönderi yazmayacağım. Sen uplamaya kendi başına devam edebilirsin.

Eğer eleştirilerine destek olacak bir argümanın yoksa daha fazla gevezelik yapmayalım ikimiz de. Sırf kendisini sevmediğin için adamın alay konusunu kirletmenin yeri yok.
Dexterin klanından bir şey olmaz lafını gıcık olduğumdan dolayı yazmadım,astsubaylık tecrübesi bile olmayan birisi deneyimsiz birisi olduğundan dolayı başarısız birisi olacağını düşündüm düşüncemide belirttim.
Tartışmayı sana göre bilmiyor olabilirim ama bence biliyorum.
Adamın konusunu kirletmiyorum ya yüz kez belirttim bunu.
Eğer şöyle bir ileti paylaşmasalardı bu tartışma ortaya çıkmazdı.
Oguzhann said:
Iki haftada kapanir diyen arkadaslar hala buradami :roll: :roll: ilk ayimizi geride birakiyoruzda  :party: :party:

Konuyu saptırmak konusuna haklısın,istemsizce saptırmışım biraz.

Eğer tartışmayacaksan buraya bir daha gönderi yazma devam etmesin.
Kendi Forumumda Sana Neden Cevap Vermiyim Kİ Genede Bişey Demiyorum Konumdan Uzak Dur...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom