Hurricane Gaming | The Soldiers Of Turks

Users who are viewing this thread

Donjuan_dejavu said:
üç rakibinizde sizden güçlü görünüyor ama moralinizi bozmayın maç kağıt üzerinde kazanılmaz elinizden geleni yapın son rounda kadar mücadelenizden vazgeçmeyin
Güçlerini turnuvada göreceğiz :smile:

alone_turk said:
Bak evladım ilkokul çocuğu,adam çalma felan yok,ama sen çalıyon ,,ağzımı açtırma,gemliğe gelip seni bulurum,,,alt tarafı bi oyun bu,,bi oyun zevkim vardı içine ettin,,,, rahat dur

Klavye Artisliği Yapmaya Gerek Yok Kapat O Konuyu.

alone_turk said:
Herşeye rağmen başarılar dilerim

Herşeye Rağmen Sağol.

Donjuan_dejavu said:
üç rakibinizde sizden güçlü görünüyor ama moralinizi bozmayın maç kağıt üzerinde kazanılmaz elinizden geleni yapın son rounda kadar mücadelenizden vazgeçmeyin
ROT_Hacker said:
Donjuan_dejavu said:
Güçlerini turnuvada göreceğiz :smile:

Dediğiniz Gibi Asla Pes Etmeyeceğiz. Sınırları Zorlayacağımıza İnanıyorum.

İsim, sancak saçma ve kötü olmuş. Başarılı olur musunuz bilmem, öncesinde de muhataplarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kimse ile de laf dalaşına da girmeyin. Başarılar. Bir ara ismi ve sancağı değiştirmeyi düşünün.

Alkyone said:
İsim, sancak saçma ve kötü olmuş. Başarılı olur musunuz bilmem, öncesinde de muhataplarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kimse ile de laf dalaşına da girmeyin. Başarılar. Bir ara ismi ve sancağı değiştirmeyi düşünün.

Biz Böyle Devam Edeceğiz. Biz Muhataplarımıza Dikkat Ediyoruz Zaten Gereken Cevabı Veririz. Bazı Durumlara Dışardan Bakınca [(Kimse ile de laf dalaşına da girmeyin)] Böyle Yazılar Ortaya Çıkabiliyor Yadırgamıyorum. Sağ olun Teşekkürler.

Lafımı anlamadın. Çok dar düşünüyorsun. Muhataplarına dikkat etsen, senin takımına laf eden bir klan ile maç yapmazdın. Ateş ve Kılıç'ta da adam gibi oyuncu ve klan kalmadı.

Alkyone said:
Lafımı anlamadın. Çok dar düşünüyorsun. Muhataplarına dikkat etsen, senin takımına laf eden bir klan ile maç yapmazdın. Ateş ve Kılıç'ta da adam gibi oyuncu ve klan kalmadı.

Benim Klanıma Laf Edip Maç Yapan Derken? Birde Kimsin Sen Yaz Bakalım ?

Alkyone said:
Mariva said:
20-0 ha ? Daha mantıklı sallasan inanırlardı belki.

Anladım TR_Çapulcu Topluluğundansın. Ya Da Savunuyorsun Onları.  Hadi Başka Kapıya Kardeş. Onlar Önce Terbiye Dersi Alsın ve Anneye, Aileye Küfür Etmemeyi Öğrensinler. Bu Olaylardan Önce Çapulcu Bize Laf Etmiyordu Haberin Olsun.

Benim Ateş ve Kılıç ile bir alakam yok. Kendi kafana göre hikaye yazma. Çapulcu bozuntuları da umrumda değil siz de. Büyüyünce şu saçma oyuna saçma sapan klan kurarak ne kadar boş vakit geçirdiğinin farkına varacaksın.

Alkyone said:
Benim Ateş ve Kılıç ile bir alakam yok. Kendi kafana göre hikaye yazma. Çapulcu bozuntuları da umrumda değil siz de. Büyüyünce şu saçma oyuna saçma sapan klan kurarak ne kadar boş vakit geçirdiğinin farkına varacaksın.

Artık Susabilirsin.

Back
Top Bottom