House of Cards

Users who are viewing this thread

Annie Leonhardt said:
kevin spacey biseksüel değil, düpedüz gay. cinsel taciz olayı da salağın birinin çıkıp "bundan 30 yıl önce bir partide kevin spacey bana dayadı" temalı bir iddadan öte değil. kevin spacey 30 yıl öncesini hatırlamayadığını, öyle bir şey yaptıysa özür dilediğini yazmış. madem o kadar önemliydi söylemek için 30 yıl niye bekledin a be adam ?

ayrıca şunu da anlamıyorum, diziyi izlerken yürü be frank reyiz yürü be underwood falan diyorlar, ancak zaten dizide de adam gay. gerek lise dönemindeki arkadaşı, gerek güvenlik görevlisi ile olan etkileşimleri falan zaten frank underwood'un bu yönüne göz kırpıyor. adamın gerçek hayatta gay olduğunu öğrenince birden adamdan iğrenen bir tayfa daha çıktı diğer platformlarda, onlar da ayrı bir olay.
6 Tane taciz iddiası var. Neden bugünü beklemişler onu bende anlayamadım. Şuan bir şey demek için erken.

oha. ben 6 tane olduğunu bilmiyordum. bir tek anthony rapp'in suçladığından haberim vardı. 6 kişi bana taciz etti diyip açıklama mı yapmış ?  :shock:

Kaleh The Leader said:
6 Tane taciz iddiası var. Neden bugünü beklemişler onu bende anlayamadım. Şuan bir şey demek için erken.

Bir tanesi ortaya çıkınca çorap söküğü gibi döküldü diğerleri de. İyi de oldu.

Lys çıkmazsa zengin koca bulurum diyen kızlarımız ve diz çürüterek terfi alan iş kadınlarımızın aşırı zoruna gitmiş bu durumlar. Şikayetler çok komik, neymiş karnına dokunmuş, neymiş omzuna masaj yapmış. Bu taciz olayı çıktı diye hepsi sallıyor. Ayrıca yeni sezonda Claire vs Frank görecektik. Ne getirebilirler ki şimdi diziye? Keşke komple bitirseler.

6.sezon çıkmış.

az önce ilk bölümü izledim ve tek kelime ile anlat deseler BERBAT derdim. Claire'in ara sıra 4.duvarı kırdığı sahneler bana çok yabancı geliyor garip hissediyorum ve kadın yapamıyor bunu, beceremiyor yani. Neyse önceki sezonlardan sadakat borcumuz var bu diziyi de sonuna kadar izleyeceğiz ama hiç keyif almayacak gibiyim bu sezondan, hissedidyorum yani.

bu ne lan wtf??

If I didn't pay the price for the things we both know I did do, I certainly not gonna pay price for the things I didn't do.

adam hem dizideki karakterinden hem de kendi gerçek hayatındaki yaşadıklarından mix yapıp böyle bir şey hazırlamış, çok beklemediğim anda vurdu ne hissetmem gerektiğini bilemiyorum. 6.sezon çok kötüydü ve final sezondu, daha bunun üstüne gidip "ehehehe ben aslında ölmemiştim" yaparlarsa dizi sadece sıçmakla kalmaz o boku duvarlara sıvamış olur. keşke 6.sezonu komple görmezden gelip baştan çekseler de bari adamakıllı bir son görsek, ki tabi daha kesin bir şey yok.

Frank'siz House of Cards cidden saçma olmuştu. Final bölümü dünya dizi tarihinin en saçma final bölümüdür bunu çok dizi izleyen biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Dizi çok rahat devam edebilirdi. Saçma sapan bi 8 bölüm koymuşlar önümüze.

Back
Top Bottom