MINDHUNTER | Netflix

Users who are viewing this thread

754125dc69b1e359cdbc6c0ca2d80ccfaf6a5d43.jpg
Mindhunter Federal Soruşturma Bürosu'nda gelişmekte olan kriminal psikoloji ve kriminal profil çıkartmanın erken yıllarında ve devam etmekte olan davaları çözebilmek için hapishanedeki seri katilleri sorgulayan, Jonathan Groff ile Holt McCallany tarafından canlandırılan iki tane FBI ajanı etrafında dönmektedir. Dizinin yapımcılığını birçok kişiyle birlikte David Fincher ve Charlize Theron üstlendi ve 13 Ekim 2017'de Netflix'te ilk sezonu yayınlandı. İlk sezon başlamadan önce dizi, ikinci sezon onayını aldı. Ayrıca dizinin konusu Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit romanı üzerinedir. Bana göre netflix'in çıkardığı en iyi işlerden biri hatta en iyisi diyebilirim.

• Jonathan Groff, Holden Ford rolünde, John E. Douglas'tan esinlenilen ve FBI'ın Davranış Bilimleri Birimi'nde çalışan bir özel ajan.
  • Holt McCallany, Bill Tench rolünde, Robert K. Ressler'dan esinlenilen ve FBI'ın Davranış Bilimleri Birimi'nde çalışan bir özel ajan.
  • Hannah Gross, Deborah 'Debbie' Mitford rolünde, Holden'ın kız arkadaşı ve Virginia Üniversitesi'nde lisansüstü öğrencisi.
  • Anna Torv, Wendy rolünde, Dr. Ann Wolbert Burgess'ten esinlenilen bir psikolog.

2. Sezon 2 yıllık aranın ardından 16 Ağustos'ta çıkacak. Umarım bol bol ed kemperi görürüz.

2. sezonu ilkine gore karakterlerin oturmasi olsun, konunun biraz daha spesifize edilmesi olsun cok daha guzeldi. Oyunculuklara hic girmeyecegim, Fringe'deki ablanin iliskilerinden tut su Holden'in buhranlari, Bill'in aile dramasi vs. onlar da ayri bir guzeldi. 3. sezonu da umarim ki uzatmadan getirebilirler de diziyi unutmadan izleyebiliriz.

ilk sezonu bitirdim geçtiğimiz üç günde, öyle aman aman bayılmadım ama fena değildi. ikinci sezonu izlesem mi başka dizilere mi yönelsem bilemiyorum karar vermedim henüz. güzel mi ikinci sezon?

kierra said:
ilk sezonu bitirdim geçtiğimiz üç günde, öyle aman aman bayılmadım ama fena değildi. ikinci sezonu izlesem mi başka dizilere mi yönelsem bilemiyorum karar vermedim henüz. güzel mi ikinci sezon?

Yani ikinci sezon daha çok bir olay üzerinden ilerliyor, bunun yanı sıra yine suçlularla görüşmeler yapılıyor. Tabi nasıl sevdiğine bağlı, hannibal'ın seanslarını zevkle dinlediysen bunları da dinlersin, izlersin.

Back
Top Bottom