Holdfast Beklenenleri Karsilamadi Nw devam

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hakany said:
Çıkalı 2 Gün olmadı mı? Bence gelişirse halledilir.
Çogu Profesyonel oyuncu Mele Animasyonundan dolayi almadi oyunu dedin gibi güncelemeyle kapatirlarsa iyi olur bu oyuna beni baglayan mele animasyonlariydi ✋
Ve bu adamlarin kaçindigı noktada  mele animasyonlariydi fragmanda bile mele animasyonlarini adam gibi göstermediler

Marcooo said:
Hakany said:
Çogu Profesyönel oyuncu Mele Animasyonundan dolayi almadi dedin gibi yaparlarsa iyi olur bu oyuna beni bagliyan mele animasyonlari ✋
Ve bu adamlarin kaçindıda mele animasyonlariydi fragmanda bile mele animelerini adam gibi göstermediler

Bu nasıl bir türkçedir. Anlayan varsa bana çevirebilir mi? Şimdi den teşekkürler.

iMortaluz said:
Marcooo said:
Hakany said:
Çogu Profesyönel oyuncu Mele Animasyonundan dolayi almadi dedin gibi yaparlarsa iyi olur bu oyuna beni bagliyan mele animasyonlari ✋
Ve bu adamlarin kaçindıda mele animasyonlariydi fragmanda bile mele animelerini adam gibi göstermediler

Bu nasıl bir türkçedir. Anlayan varsa bana çevirebilir mi? Şimdi den teşekkürler.

Çoğu profesyonel oyuncu mele balblablaba; çeviremedim. Başka birisi çevirirse teşekkürler.

Marcooo said:
Hakany said:

Moruq Marco 66th beynini yıqamış :QIJQIWHW Benim diyeceğim oyun 2 3 aya melee felan düzeltilir daha iyi animasyonlar yaparlar + eklenmesi gereken ülkeler eklenir diye düşünüyorum eğer olmazsa senin dediğin gibi beklediğimizi karşılamaz .

Marco özelden ana avrat söveceğine burada sövseydin? Millet de senin nasıl insan olduğunu görseydi. Allahım dünyada ne garip insanlar var....
Marcooo said:
Kodumun veledi yazma konuma bida sen kimsin amq teoglusu liselisi yazma o anani **** senin bak

Evet söylemleride hiç faşistce ve küfüre benzemiyor değil mi?
Eklemek istiyorum. TEOG'lu değilim.  :smile:

Kaleh The Leader said:
Marco özelden ana avrat söveceğine burada sövseydin? Millet de senin nasıl insan olduğunu görseydi. Allahım dünyada ne garip insanlar var....
Marcooo said:
Kodumun veledi yazma konuma bida sen kimsin amq teoglusu liselisi yazma o anani **** senin bak

Aminakodumun veledi sgit illa bulup ezimmi o olmayan beynini

Marcooo said:
Kaleh The Leader said:
Marcooo said:

Aminakodumun veledi sgit illa bulup ezimmi o olmayan beynini
Bu lafından çok korktum ve senden özür dil.sdfsodkfsşf ya yürü git. Kardeş benim kalıbımda var senin laflarından da korkmuyorum. Şu forumda kurallara uygun davran. Davranmayacaksan forumda barınma.

Bence oyunu yapacaklarsa tam haliyle çıkartmaları lazımdı yani yarım yamalak çıkıpta habire update update gereksiz şeyler bence bunlar . İlk tarihinden söylediğim gibi oyun çöp (bence)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom