GTA SA MP: 828 Las Colinas Bloods

Users who are viewing this thread

NotriusMonster said:
Şimdi güzel bir yazı yazardım ama böyle konuştuğunuza göre yeni başlayan oyuncularsınız o yüzden devam.

Üstün bilgilerinle biz çaylakları aydınlat hocam.

Hocamız gelmiş yav :smile: Aydınlat bizi , nerede hata ettik ? açıkla bize "Pro Hocam."

Forbidden_Love said:
Öte yandan bizim Aykans90'da " /do sıra vardır " diye reklam vererek epic bir faile imza atmıştı. Adamları boş boş 4 dakika bekletti , bazı adamlar böyle yaparak bekletiyor malesef.
4 değil 2 dakika, ayrıca ben bilerek yapmadım yanlışlıkla oldu, benim amacım o resimdeki adamla aynı değildi, gerçi sen anlayamasan da adminler anlayabiliyor ki bana herhangi bir ceza vermeyip PM'den uyardılar "Dikkatli olun" diye.

Yok o aslında 4 dakika. Şöyle açıklayım.

X : Reklam veriyor.
Sıra sana geçiyor. 2 dakika bekliyorsun. Diğerleri de bekliyor. Reklamı veriyorsun.
Y : 2 dakika daha bir hiç için bekliyor.

Sende sıra yoktuysa bilemem. Ama birde şunlar var , sıra varken geliyor reklamı veriyor. Daha dün karşılaştım , neyse ki 2 dakika dolmamıştı veremeden gitti.

Edit : ha bide senin bilerek yaptığını söylemedim , sadece fail olduğunu söyledim. Ama bilerek saçma sapan reklam verenlerde var.

NotriusMonster v1 playerı beyler.Sonra bıraktı ama.Bende 99'a v1 de başladım ilk kez.Beyler beraber bi oluşum kuralım trollük üzerine olabilir.Trollük derken OOC değil IC trollük.Bar açılışlarında striptiz yapıp güvenlikleri zorlarız felan.Ben Glenbrook Productionla takılıyorum şu an.

colombos said:
Abiler bana 20 satırlık rol örneği lazım yazarmısınız

Kendin yazman daha doğru olur rol olayını iyice kavraman açısından. Biraz araştırma yap ona göre içinden geldiği gibi yaz bir şeyler.

Trollük derken rolde şaka yapalım anlamında.Çete kurabiliriz bence,brotherhood şeklinde rütbe sistemi olmadan.Kalabalık takılalım tek takılmak sıkıyor beni.Projeyi hallederim ben.

Lanet olsun 9mm'm gitti :smile: Hapise tıktılar :smile: Neyse ki 6 ay ile kurtuldum :smile: o da ooc olarak 1 saat yapıyordu :smile: Ama 11.570$ gitti silah için :sad: at şimdi çöpe :sad:

Yok vermiyorlar. IC hapis yediydim. Ayrıca ak 47 falan hep gidiyor :smile: Ve bilerek ban yedim , admine ooc küfür ettim banladı :smile:

Argonax said:
Daniel'e söyle verir.
Eğer senin silahına polis el koyduysa El koyan polisi şikayet et çünkü el koymak yasak ban yer.

9mm için öyle bir kural yok.

GLbR0.png

TR_CengizHan said:
GTA SA nın bir başka multiplayeri var MTA diye oynuyonuzmu siz oynuyosanız bende gelirim :grin:
Bilmiyorduk öğrendik zağol :smile:

Biz 3-4 kişi oynuyoruz canımız sıkılınca, onun dışında ben sa-mp'ı tercih ediyorum genelde. Vendetta'da açılırsa bi :smile: Süper olacak , orada geçirdiğim o keyifli günleri unutamam :smile:

Back
Top Bottom