GTA SA MP: 828 Las Colinas Bloods

Users who are viewing this thread

Firates

Steppe Dragon
Archduke
Taleworlds'ten SAMP oynayanlardan 99roleplay server'ında takılan arkadaşlarla beraber kurduğumuz bir Bloods çetesi. Hepinizi bekleriz :smile:

828site.png

scaled.php

Eklenecektir*

scaled.php

-Rol sırasında OOC kanalından rol bölmek yasaktır.
-Sunucudaki kurallara uymak zorunludur.
-OOC olarak üyelerle tartışma, küfürleşme gibi olaylar yasaktır.
-IC olarak ekipte hiyerarşi geçerlidir, son sözü liderler verir.
-Sokağa gelen her insanın etrafını sopalarla sarmak, silah çekmek gibi durumlar yasaktır.
-Blood in & Blood out kan ile giren kan ile çıkar.
-Nigga, Wassup!, Homié! gibi kelimeleri kullanmak kesinlikle yasaktır onun yerine Türkçe kelimeleri kullanmalısınız.

scaled.php

Top OG : Çetedeki en fazla söz sahibi olan kişilerdir.
OG : Çetede Top OG'den sonraki en büyük söz sahibi kişilerdir.
Gangster : Çetedeki yerini belirlemiş saygın kişilerdir.
Insider : Bandanayı almaya hak kazanmış çetedekilere kendini göstermiş kişilerdir.
Wanna-Be : Sokağa yeni gelen kendine çetede yer bulmaya çalışan yeni üyelerdir, bandanayı alabilmek için çaba sarf etmeleri gerekir.
Gang Girl : Çetedeki kız üyelerdir.

scaled.php

Top OG : J.S , J,J
OG : -
Gangster : R.W
Insider : J.S
Wanna-Be : M.L , J.S , L.S , M.W
Gang Girl : -

scaled.php

Oluşuma alımlar kesinlikle IC olucaktır. OOC alım söz konusu değildir. Mix yapmadan güzel bir şekilde sokağımızda role başlarsanız aramıza katılabilirsiniz. Bu demek değildir ki ''Selam ahbap burada çete varmış katılabilir miyim ha ?'' karakterinizin ufak bir senaryosu varsa sıkıntı yoktur.Örn : '' Buraya yeni taşındım ahbap sizinle takılabilirmiyim ? '' vb.

Bak bu konu güzel olmuş işte :smile:
O şişko çok iyi kavga ediyor, taktir edilmesi gerek(her ne kadar o videoda vur kaç yapsada).

WTF ve STF konularında bir kaç resim vardı, şimdi atmaya üşendim ama :razz:

Sinirli bir zenci demedim ki. Morgan freeman gibi olabilirsin.

-Nigga, Wassup!, Homié! gibi kelimeleri kullanmak kesinlikle yasaktır onun yerine Türkçe kelimeleri kullanmalısınız.

Ben bunu kabul edemem ama. :sad: Teamspeakten bağırmayınca ne havası kalacak?
http://www.youtube.com/watch?v=CB71kG_UT0A

Back
Top Bottom