[GH] Golden Horde l Alımlar Açık ..

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
CummunderThetable ^^ said:
Mayk olm ben demedim mi sayemde kapıcan skorları diye,ilk spawnlarda oynadım adam birinci oldu sayemde  :cool:
Ben herkesi tebrik ediyorum özellikle de ortalama 20 pingle oynadığımız maçta 100 pingle oynayan arkadaşı  :grin:
Evet Cemciğim, senin yardımların olmasa o skoru yapamazdım. Takım oyunu diye buna derler pampa.  :grin:

Arkadaşlar, öğlen tatile çıkıyorum. Uzun bir süre olmayabilirim. En az 1.5 hafta yokum. Kendinize iyi bakın.  :cry:

Ara sıra cepten foruma bakarım.  :smile:

Yolu açık olsun...

EDİT:Klanın yabancı forumda konusunu açıcam ancak çevirmeleri tam yapamadım. Çevirmede yardım edebilecek varsa ÖM atarsa sevinirim.

Hayırlı Olsun...

Nekadar İyi bir klan olduğunuzu biliyorum.
Ondan dolayı ingilizce sayfayı açmanız iyi oldu.
Herkes sizi tanısın ve görsün... adamlar KİNG.

ClassMAN said:
Hayırlı Olsun...

Eyvallah kardeş.

ClassMAN said:
Hayırlı Olsun...

+1

Sonuna kadar katılıyorum ...

Beyler uzun bir tatile çıkıyorum ağustosun sonlarına doğru dönücem. Orda telefondan, net kafeden bi yerden forumu takip ederim ancak oyuna giremicem isterseniz pasif yazabilirsiniz. Hadi herkeze iyi oyunlar iyi eğlenceler beni unutmayın sakın :grin:

VaSiLiDeaN said:
Beyler uzun bir tatile çıkıyorum ağustosun sonlarına doğru dönücem. Orda telefondan, net kafeden bi yerden forumu takip ederim ancak oyuna giremicem isterseniz pasif yazabilirsiniz. Hadi herkeze iyi oyunlar iyi eğlenceler beni unutmayın sakın :grin:

:arrow: Sağlıcakla Git gel  :!:

Sanki bidaha görüşmicez gibi konuşumuşsunuz. Otobüsten bağlanıyorumda bu gece geçicek gibi değil önümde, arkamda bebek var sıra sıra ağlıyorlar şans dileyin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom