Golden Horde(since 2011)

Users who are viewing this thread

Ben de öncelikle Kaan ağabeyime başarılar dilemek istiyorum.Golden Horde uzun bir molanın ardından tekrar Mount&Blade II : Bannerlord'da aktif hale geldi.Bu süreçte emeği geçen herkesin eline sağlık. Invincible, Slania, Atillahan ve Melanippe isimli Golden Horde vatandaşlarının mevkilerinin gölgesinde,elimde bir paket çekirdek ile yapacakları yeni olmayacak yenilikleri bekliyorum. Uzun bir aradan sonra Golden Horde ailesinin sahalara dönmesi güzel. :party:

Ben de öncelikle Kaan ağabeyime başarılar dilemek istiyorum.Golden Horde uzun bir molanın ardından tekrar Mount&Blade II : Bannerlord'da aktif hale geldi.Bu süreçte emeği geçen herkesin eline sağlık. Invincible, Slania, Atillahan ve Melanippe isimli Golden Horde vatandaşlarının mevkilerinin gölgesinde,elimde bir paket çekirdek ile yapacakları yeni olmayacak yenilikleri bekliyorum. Uzun bir aradan sonra Golden Horde ailesinin sahalara dönmesi güzel. :party:
1vs3 ,seni de aramızda görmek istiyoruz çocuk adam. :lol:

Bugün herkes için eğlenceli geçti diye düşünüyorum, maçlar içerisinde bazen atışmalar olsa da rekabetçi ortamda bu durumlar fazlasıyla yaşandığı için maça ekstradan hırs kattı. Elinize sağlık.

SGaming ile yaptığımız 3 harita sonunda,
Golden Horde 9 - 2 SGaming

NKQHtJ.jpg

17D89419A08FEC1DAA0F7783F625842DAF2B4F9C

F97DE3835DD851DC1DC07726E8EFCC0BE2AD1994

GrandTurk ile yaptığımız 1 harita sonunda,
Golden Horde 3 - 0 GrandTurk

8Nj17b.jpg

galip gelmeyi başardık.

Tekrardan,
Katılan, emek gösteren herkese teşekkürler.

Bugün herkes için eğlenceli geçti diye düşünüyorum, maçlar içerisinde bazen atışmalar olsa da rekabetçi ortamda bu durumlar fazlasıyla yaşandığı için maça ekstradan hırs kattı. Elinize sağlık.

SGaming ile yaptığımız 3 harita sonunda,
Golden Horde 9 - 2 SGaming

NKQHtJ.jpg

17D89419A08FEC1DAA0F7783F625842DAF2B4F9C

F97DE3835DD851DC1DC07726E8EFCC0BE2AD1994

GrandTurk ile yaptığımız 1 harita sonunda,
Golden Horde 3 - 0 GrandTurk

8Nj17b.jpg

galip gelmeyi başardık.

Tekrardan,
Katılan, emek gösteren herkese teşekkürler.
?

Back
Top Bottom