[GH] Golden Horde Klan l Alımlar Açık..

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

parantez

Knight at Arms
    Golden Horde Altın ordu anlamına gelmektedir ... Klanımıza Alımlar açıktır , sancağımız yapım aşamasındadır .. Saygısızlık yapanlar ve polemiğe girenler klana alınmayacaktır ...! Her Cuma&Cumartesi 20:00'da antreman vardır ...

- ÜYELER -
                                1 GH_Azrail (Kurucu)
                                        2 GH_paRantez (Yardımcı)
                                            3 GH_AlpArslanHan(Yardımcı)
                  4 GH_Kürşad
                          5 GH_VaSiLiDeaN
                      6 GH_Arkenon
                                7 GH_NoSeXmoRexP
                      8 GH_General
                  9 GH_TırtıL
                        10 GH_Mehteran
                          11 GH_SpearmaN
                  12 GH_Berke
              13 GH_Ern
              15 GH_Kro
                  16 GH_Kadir
                    17 GH_Kanuni
                  18 GH_Ajax
                        19 GH_Bugra   

Yapılan Maçlar
                        Golden Horde 17 - 3 Dismissed Warriors(Dostluk Maçı)

Yapılacak Maçlar
                          19 Mart 20:30 GH-SoE                 

Serverimiz

TR_GH Klan Server 7/24 Hizmetinizdedir ...

Maç Kuralları
- Maçlar 10'ar elden 2 harita şeklinde yapılacaktır.
- Her takımın 1 harita seçme hakkı vardır.
- Takımlar haritalardaki ırklarını kendileri seçerler.
- Harita ve ırk seçimleri maçtan önce yapılır.
- 5 el bittiğinde spawn noktaları değişilir.
- Maç sonuçları skor hesabıyla hesaplanır.
- Maç başladığında iki tarafında T'den yazması yasaktır.
- Kameralar tamamen kilitlenir.
-Kergit Irkı Hariç her ırk seçilebilir

İletişim İçin

İletişim için steam:paRantezxd,albayrak95 veya waffenss793

Clan Name: Golden Horde
    Clan Tag: GH
    Clan Location: Turkey
    Clan Leaders: Azrail
    Clan Members: 17
    Clan Site:  Not Yet
    Other Sites: Not Yet
    Clan Thread:
    Clan is Active.

Sayfamız düzenlenecektir ...

Hayırlı olsun helal olsun ben 1 aya bitermi diye sorarken siz 4 günde neredeyse hazır ettiniz klanı

arcanine said:
koc sanırım dün dagıldı ama biz klanımızı 4 gün önce actık acıkcası yıkılmalarında bizim payımız büyük.

TEBRİKLER(!)

Hepimize hayırlı olsun.KoC klanı büyük bir oyuncu kitlesini kaybedince, yusuf kendi kararıyla klanı dağıttı.Kursat'ta sanırım bunu kastetti.

Evet Olabilir ancak buraya gelip bizim üstümüzden ve geçmişte bulunduğu klandan siyaset yapması beni üzdü.

said sen sevdigim bi arkadasımsın senle problem yasamak istemiyorum ama biz klandan memnun degildik o yüzden bu klanı actık bunun neresi kötü hic anlamadım :sad:

YumukluSucurta nedense senin forum ismini gördükçe aklıma hep sucuklu yumurta geliyor. :grin:

Elbette olabilir açabilirsiniz :smile: buna karşı değilim. Ancak ondan önce bir bize sorunun ne olduğunu söyleyebilirdiniz. Zaten ben klandan ayrılana nedenini soruyorum hatırlarsın. Beni üzen yıkılmasında payımız büyük demen. Bana kalsa dağıtmazdım ancak Yusuf dağıtmayı seçti. Napalım, vesselam...

parantez said:
      Merhabalar iyi oyunlar ... Oyundaki adım paRantez ... Klanımız 4 gün önce kurulmuştur , alımlar açıktır,sancağımız yapım aşamasındadır ...Klanımız 17 kişiliktir .

bu ne demek hacı ? 17 den fazla alamayız gibi bi anlamı mı var ben mi yanlış anladım ?

Hayırlı olsun. Ama eleştireceğim bazı konular var: Öncelikle o baştaki yazı nedir öyle. Yusuf'un da yaptığı bir şeydi,"Merhabalar iyi oyunlar ... Oyundaki adım paRantez ..." Sizcede biraz saçma durmuyor mu? Bunun yerine klanı açıklayan bir yazı yazsaydın(ız) çok daha iyi olurdu. Sayfanızı düzenlemelisiniz. Son zamanlarda açılan klanlardan biri harici hiçbirinin forum sayfasına özen gösterilmemiş. Forum sayfasının özenli olması oyuncuların aklında iyi bir izlenim bırakır. Unutmayın bunu. :smile: Hadi bakalım, başarılar. Umarım dediklerime özen gösterirsiniz. :smile:

Her neyse tamam, biz buraya gelip bencelerle konuşmuyoruz. Fikir özgürlüğümüz var ülkemizde isteyen istediğini diyebilir elbette ama "Atalarımız ne demiş bin düşün bir söyle." dediklerin karşıdakini üzebilir veya sana karşı sinirlendirebilir bunun için dedim. Daha fazla sayfanızı lüzumsuz yere kullanmayacağım yine tekrarlıyım.    BAŞARILAR

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom