Güzel bir Warband modu arıyorum.

Users who are viewing this thread

Nasıl bir mod arıyorsun? Birçok mod mevcut ne tür birşey istediğini söylersen ona göre öneride bulunabilirim..

Anno Domini gerçekten komut ve oyun stratejisi spde oldukça güzel açıkçası.Ama item (zırh kılıc vb..) gibi şeyleri bu modda pek beğeneceğini zannetmiyorum.Açıkçası ben pek beğenmedim ama gene zevkin sana kalmış :smile:

bynero07 said:
Nasıl bir mod arıyorsun? Birçok mod mevcut ne tür birşey istediğini söylersen ona göre öneride bulunabilirim..

arkadaş değilde ben sorayım çok büyük haritası olan bir mod biliyormusun ? bide deniz savaşları ile ilgili mod varmı?

alter gamer en iyi 5 warband modunu seçmiş(tw twitter hesbı rtelemiş oradan gördüm)

http://www.altergamer.com/mount-and-blade-warband-five-mods-you-should-try/

bynero07 said:
Game Of Thrones'i biliyor musunuz bilmiyorum ama onun modunun var olduğunu duydum ona benzer bi mod arıyorum yada
Oyunu daha çok açan nasıl yani diyiceksin 6 krallık var Svadya , Nord , Saranid , kergit , vaegir , rhodok bunlara krallık ekleyen bir mod istiyorum. Derebeyi olur asi şehirler olur. Umarım anlatabildim.
Ve en önemlisi : BUGSUZ BİR MOD LÜTFEN...

Dodosa said:
A Clash of Kings. Çok tavsiye ettiğim bir moddur lakin linkleri ölü.

Eğer sende varsa upload edebilirsin belki? Böylece ölü post atmamış olursun. (yararsız demek istedim)

Chryseis said:
Dodosa said:
A Clash of Kings. Çok tavsiye ettiğim bir moddur lakin linkleri ölü.

Eğer sende varsa upload edebilirsin belki? Böylece ölü post atmamış olursun. (yararsız demek istedim)
Bende mevcut değil. Ama videolardan baktım güzel bir moda benziyor.

Man of the West said:
Freelancer modunu deneyebilirsin değişik bir şey.

Lordların askeri oluyorsun. Normal botlar gibi level atladığında sana o birimin itemlerini veriyor vs.
Bunu deneyebilirim. İlginçmiş. Proctect to King Harlaus çığlıkları falan tey tey =) Teşekürler.

V-man said:
Anno Domini 1257 Mod'u var Bayağı büyük haritası var sistemin 64 bit ise tavsiye ederim 32 bit ise hiç deneme rgl hatasına maruz kalırsın.Bu arada mod 4 gb boyutlarında..

Benim 32 bit gayet iyi çalışıyor valla.

Ayrıca PW mod çok güzel bağımlılık yapıyor ama ingilizce bilmen ve biraz rehber okuman gerek.

Thranduil45 said:
Anno Domini gerçekten komut ve oyun stratejisi spde oldukça güzel açıkçası.Ama item (zırh kılıc vb..) gibi şeyleri bu modda pek beğeneceğini zannetmiyorum.Açıkçası ben pek beğenmedim ama gene zevkin sana kalmış :smile:

Bence eşyalar tam olmuş herşey çok gerçekçi, mesela aldığın yay zararı 5c yazıyor oklar ise zarara 25c felan ekliyor, basit o çift elli savaş satırları da cok fena yapıyor adamı ki bu da gerçekçi, yeni ses efektler ise acayip oolmuş bence, her silahın farklı bir adama saplanma, kınından çekilmez sesi var, çıkan sesler adamın zırhına göre değişiyor, az zırh gidenden kılıç kesiyor gibi ses çıkarken böyle demir ağır zırhtan demirin demire çarpması sesi gibi birşey çıkıyor

Baya yazdım ;D

128th_Can said:
V-man said:
Anno Domini 1257 Mod'u var Bayağı büyük haritası var sistemin 64 bit ise tavsiye ederim 32 bit ise hiç deneme rgl hatasına maruz kalırsın.Bu arada mod 4 gb boyutlarında..

Benim 32 bit gayet iyi çalışıyor valla.

Ayrıca PW mod çok güzel bağımlılık yapıyor ama ingilizce bilmen ve biraz rehber okuman gerek.

Thranduil45 said:

Bence eşyalar tam olmuş herşey çok gerçekçi, mesela aldığın yay zararı 5c yazıyor oklar ise zarara 25c felan ekliyor, basit o çift elli savaş satırları da cok fena yapıyor adamı ki bu da gerçekçi, yeni ses efektler ise acayip oolmuş bence, her silahın farklı bir adama saplanma, kınından çekilmez sesi var, çıkan sesler adamın zırhına göre değişiyor, az zırh gidenden kılıç kesiyor gibi ses çıkarken böyle demir ağır zırhtan demirin demire çarpması sesi gibi birşey çıkıyor

Baya yazdım ;D

Pw mod için tavsiye ettiğin Türkçe rehber varmıdır peki güzel kardeşim ? Sen bilir kişiye benziyorsun  :roll:

Back
Top Bottom