Güncelleme ne zaman gelir?

Users who are viewing this thread

Her gün forumu açtığımda beta notların ismi değişip değişmediğine bakıyorum.
Aynen sana katılıyorum. Sanki bocalamaya başladırlar gibi hissediyorum. Bu kadar büyük problemleri daha önceden saptamaları gerekmez miydi.
Oyunun büyük bir kısmı erken erişimde olacak demişler röportajlarında. Oyunun büyük kısmından kasıtları sadece savaş yapmakmış demek ki. Öyle anlaşılıyor.
Şuan sturgiyayla oynuyorum 3 şehir 2 kalemiz kaldı. Kral hala daha millete savaş açıyor. Şu mantığı oturtamadan ne bileyim enteresan yani.

yabancı forumda dolaşıyodum ve geliştirici bu gün böyle bişey yazmış " ele almak istediğimiz bazı karmaşık sorunlarla karşılaştık. Doğal olarak, bu gelişimin durduğu anlamına gelmez. Oyun üzerinde çalışmaya devam ediyoruz ve ilerlememizi mümkün olan en kısa sürede sizinle paylaşmayı umuyoruz. " güncelleme bu günde gelmicek gibi duruyor

Bende okumuştum bunu büyük bir problemle karşılaştılar ve zorlanıyorlar benim anladığım bu. Yeni gelecek yama ile ilgili bütün ümidim de gitti açıkçası bir değişiklik olacağını zannetmiyor. Tek istediğim artık bilgisayarımı zorlamasın yeter.

Kavga dövüş olmadan, kişisel tartışma çıkarmadan yorum yapmaya dikkat edelim. Flaming yüzünden uyarı alanlar oldu ve iletileri silindi.

Kavga dövüş olmadan, kişisel tartışma çıkarmadan yorum yapmaya dikkat edelim. Flaming yüzünden uyarı alanlar oldu ve iletileri silindi.
teşekkürler Homeros bu ilgin ile kalbimizde olmaya devam ediceksin...

Yanlış kişiye soruyorsunuz. Bölüm Moderatörünün bilme şansı yok. Global forumda geliştiriciler cevap veriyor. Oraya gidip sorabilirsiniz.
Reis haklısın da türkçe forumda da tek bu adama sorabiliyoruz. Ben globalde de sordum cevap gelmedi

Gençler adam nerden bilsin forumla ilgenen adama patch ne zaman gelicek diye soru soruyosunuz. Ayrica devler de ne zaman geliceğini bilemez. Geri gelirseniz post ta zaten globalde developer'ın biri bu hafta için biraz beklemeniz gerektiğini söylediğini söylemiştim.

Geliştiriciler globalde bazı karmaşık sorunlar yaşadıklarını söylediler. Bu hafta için büyük ihtimal gelemeyecek.
Her ne kadar Homeros'un yazdıkları bizim beklentilerimizi karşılayacak şeyler olmasa da bir moderatörün Türkçe Forumda bir şeyler yazdığını görmek hoşuma gidiyor. O kırmızı bayrağı görünce içimi böyle tarifsiz bir sevinç kaplıyor :grin:

beta 1.3.0 da optimizasyon konusunda baya fark görmüştüm savaşlarda daha az kasmaya başladı fakat harita da hala kasıyordu.Umarım bu güncellemede sorunu hallederler. :mrgreen:

İngilizce forumda da baya olay olmuş bu konu. Taleworlds’ un paraları toplayıp kaçtığını söyleyenler bile var. ?

Metronun yeni oyunu sırf önce steamda reklam yapıp sonra epic games tarafına geçti diye herkes olumlu yorumlarını olumsuz yapmıştı. Benzeri olabilir. Bir hatalarına bakar.

aga yama geç gelsin önemli değilde şu oyunda kş mantıksızları çözsünler çok zor değil.özellikle diplomasi ve yapay zeka şuan çok önemli.botlara karşı oymadığımı hisediyorum

Acaba tosuncuk vakası mı geliyor. :smile: globalde cevap verirler bizi tınlamazlar, he bu girdimden de rahatsızsanız silin. Yalnız silmekle bir yere varmazsınız adam akıllı açıklama yapın, insanlar açıklama bekliyor sizden. Bunu bize, sizi destekleyenlere çok görmeyin.

Tosuncuk: doğduğunda olağandan daha iri olan çocuk. :smile:

Back
Top Bottom