Görev Yardım

Users who are viewing this thread

aykut07

Sergeant Knight at Arms
görevin adı Hunt  xxx(adamın adı) bu adamda kullum köyünün yaşlısı  :mrgreen:

ben bu görevi nasıl yapıcam lütfen yardım edin

olordun görevde adı geçen köye girip xxx adlı damı bulup öldüreceksin adam nevaus man gibi bişey gördüyün anda onla konuş ve sonra gebert ..... kolay gelsin

evet oadama gidiyorum  adam köyün yaşlısı ama öldüremiyorum konuşuyorumda hatta bana görev bie verdi demekki başka bir adammış o araştırırım saol

köyün yaşlısı değil adamlardan uzak bir yerde kılıçlı bir adam (genellikle evlerin arkasında durar)

Bu adam köyün ihtiyarına göre çok daha genç olmasına rağmen yine onun gibi sabit bir yerde bekler. Yanına yaklaştığında adının "Nervous Man" olduğunu görebilirsin. Köylerdeki en kuytu köşelere, evlerin arkalarına, değirmen gibi yükseklerde bir yer varsa oralara, kulübelerin içlerine falan saklanır. Adamın yanına gidip konuştuktan sonra adam sana silah çekiyor. Ondan sonra sen de ona çekip görevini yapacaksın tabi :smile:

evet adamı buldum ama adam beni bir güzel benzetti bende gönüllü alıp düşman köylerini basıp erzaklarını alıyorum öyle daha güzel oluyor :smile:birde bu mesaj görevleride güzel oluyor götürüyon oradan oraya :smile:

Back
Top Bottom