Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

aD_win_i.txt said:
şimdi win 7 kkullanmak için minumum 1gb ram gerekiyo benim xp var 512 ram lı mb1.011 rahat kaldırıyo zaten minumum sistem özelliğide benimkidri bunun sebebi eğer yavaş bir sisteme win 7 yüklediysen bide üzerine oyunlar ekle sistem iyicene kusar hele bide modu çalıştırmayı dene ölme eşşeğim ölme

:lol:

[quote author=ConquistadorTR]Üst teki üyeyi sebepsiz yere banlayın (gerçek banlama değil haaa sözde ban) Hadi beni banlayın[/quote]
[quote author=Goker]Nasıl istersen.[/quote]
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,238304.0.html

_Strider_ said:
Adamı bilgilendirmek için söyledim herkesin tarihi iyi olmayabilir. Belki Fatih'i Kanuni Sultan Süleyman'ın torunu zannediyor?

Balkes said:
aD_win_i.txt said:
Bertanx said:
aD_win_i.txt said:
yahu anlamıyosun soru bu değil ikidebir avatarın kötü ismin kötü egoistsin falan bir sürü cümle söyleyo bana bir gün gerçektende sinirlenecem

İşin komik yanı, doğru söylüyor.  :lol: (Egoistlik dışında)
tamamda bri foruma geldiğin günden beri sana bi ton laf söylese ağırına gitmezmi
Di mi lan? Dövelim çitosu.
Bence bu konuyu açan arkadaşımız ortaya güzel bir yemi (bu konuyu) koymuş, herkes buraya bakıp yine buraya yorum yapsa bu konu baya devam eder :grin:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
O değil de ben haklıyım burada. :lol: profilini inceleyin bi
UXC, Dostum boşver ya :grin: Bu aD_win_i.txt biraz tuhaf gibi :grin: konuyu baştan sona inceleyin ne dediğimi anlarsınız.

aD_win_i.txt: sen de bak ve kendini tarafsızca eleştir, ve lütfen eleştirini burada paylaşma :grin:

MorTLee said:
valla full svadyalı şovalye alıyom f1 sonra f2 ye basarak beni izle diyom adamların tam ortasına dalıyom f1 ve f3 e basıyom al sana hilal deneyin oluyo.  :cool:

MeRGiT said:
Bende Ortaöğretim sınavına giricem eylül de herkese başarılar...
Hadra said:
Bende danaya giricem dört kişi,herkese başarılar..
Breelander said:
Bende Ağustosta büyük baş bir hayvana girmeyi düşünüyorum herkese başarılar...
TheGoldStander said:
Bende Mount And Blade Warband'a girmek istiyorum herkese başarılar...
courage said:
Ben de size girmek istiyorum. Şöyle sağlı sollu.
Bak bu en iyisiydi :lol:

Kareler mi? Basitleştirilmiş çinceyi göremedin mi? İşletim sistemin korsan yani. :eek: Neyse, çince bilmiyorum evet ama yazılsa iyi olurdu.

Back
Top Bottom