Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

@hawk şimdi hiç laf atma balkese 2 saattir özel mesajdan trollüyorsun. :grin:

Fusuy said:
@war300 yanlis hatirlamiyorsam senle kuantum fizigi de tartismistik. bilim adamlarin toplama islemi yapabilen bir kuantum bilgisayari yapamadigi bir donemde diger evrenleri dolasmissin gibi konusuyordun. evrende bug misin, nesin anlamadim.

tâşâk-ül talat aka fitnat said:
Merhaba arkadaşlar ben talat, 11 yaşındayım, gündüzleri cenaze levazımatçısı babamın yanında çalışıyorum. Ölü yıkama, mezar kazma, ölü gömme, mezardan ölü çıkarma, nekrofililer derneğine hizmet gibi çeşitli şeyler yapıyoruz. İşiniz düşerse size indirim yaparız aklınızda bulunsun. Akşamları ise evime gelip 29.99 $'a aldığım (zamanın döviz kuruyla 45.66 TL yapıyor) m&b warband oynamak zorunda kalıyorum. Eğer oynamazsam babam beni "neden o kadar para verdirttin oynamayacaksan" diye kürekle dövüyor. sonuca gelirsem psikolojimi bozan şey oyundaki barbarlık. sürekli birilerini öldürmek zorundayız. kalradyada sürekli bir savaş, kan dökme hakim. armağan beyden ricam bizim gibi psikolojisi bozulan kardeşleri için yeni bir sürüm çıkarsın bu sürümde kılıç yerine çiçekler, kalkan yerine çikolatalar olsun. kalradyada barış olsun. kardeş kardeşi katletmesin (dustum han vs sancar han gibi). Şimdiden kolay gelsin. Armağan bey lütfen bana özel mesaj atın modu yapınca. Sizden haber bekliyor olacağım.

kelimedelisiyiz said:
Rolf Evinden Rolf said:
grkngr said:
Len oglum kaç aydir bir harita yapmayi beceremedin bence sende sorun var.

Hakkatten mi? Aylardır harita için mi uğraşıyor? Ben geçen indirdim de basit bir şeydi yahu :grin:

Bu arada ben video hazırlayabilirim ama bugün olmaz meşgulüm.

YA KARDEŞM ALLAH AŞKINA HERKES BU LAFI DİYO  GICIK OLDUM  HEM 2 DKLIK DİYON HEMDE ÇEKMİYON  NOLUR 2 DKNI  AYIRSAN  BAK 10 KİŞİ BANA BU LAFI DEDİ BİRİ BİLE YAPMADI ALLAH AŞKINA  VİDEOYU  ÇEKSEN  NASIL  YÜKLENDİĞİNİ ADMİN  2. GÜN  KİLİTLİCEK KONUYU YA.
Kleidophoros said:
Kitlemicem hacı, azmine hayranım. Hayatta bu kadar uğraşmazdım ben.
Harita yapmayı falan valla bilmiyom yoksa çoktan bi vidyo çekmiştim sana.

Goliath. said:
Sir_Lancelot_Bj said:
Hatırlıyorum da, Courage başvuru yaptığı zaman ''oyuna tekrardan alışmak için iyi bir ortam olduğunu düşünüyorum'' demişti. Şimdi ne der acaba  :lol:

Buna neremle gülsem bilemedim...

Hawk said:
a4'ün geçirdiği kargı ile. :cool:

Bu nasıl unutulur!!!

Erozbey said:
98 yapımı HL 'de 2004 yılında çıkmış ekran çözünürlüğü bekleyen köylüye a4 denir murat reyiz çıkmış soru bu :grin:

Birde bu vardı, tartışma devam etmişti daha ama komik yinede.

aD_win_i.txt said:
yahu anlamıyosun soru bu değil ikidebir avatarın kötü ismin kötü egoistsin falan bir sürü cümle söyleyo bana bir gün gerçektende sinirlenecem

İşin komik yanı, doğru söylüyor.  :lol: (Egoistlik dışında)

Back
Top Bottom