Forumda PKK sempatizanlığı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar kafatasınızda ne var sizin,pkk bütün kürtleri nasıl temsil etsin yada bütün kürtler nasıl pkk yandaşı olsun,bütün bir ırkı sosyalist,terörist ve katil olarak görmenize hayranım,akp bütün dincileri temsil etmiyor chp bütün solcuları bunu düşünemiyormusunuz cidden,ayrıca nefretçi söylemde anayasal bir suç diye biliyorum,klavye arkasından sallayın böyle öldürmeli diye çoğunuz daha anne babanızdan ve devletin çıkarlarına yayın yapan kanallara inanıp atlayıp,saçma sapan konuşuyorsunuz,asker öldürdüler evet,ilk mi hayır son mu hayır,burda dur bi neden diye sor sen küfredince yok olmayacak pkk,geri dirilmeyecek şehitler devletin politikasını eleştirmiş adam ki haklı,pkkya neden öldürüyorsun ,öldürmeden terörizm yap demeyeceksen hesabı devletinden soracaksın,çözüm süreci adındaki ihanet sürecinde ne isteseler veriyoruz,sokaklara dökül ,eylem yap burdan lanet okuma,alayınız bordoklavyelisiniz varya tek bildiğiniz şey ağlamak,gerçek ortamda bir etki yapayım diyen yok

Edit: tablet klavyesi yazım yanlışları zilyon tanedir

Bu9VTyBIEAEKaXw.jpg:large

Forumdaki pkk sempatizanlığını eleştirmek için açılan konudaki tartışmalara bak 13 sayfanın 8i alakasız diğerleri nefret söylemi,pkk bir terör örgütüdür ve desteklenmesine karşı olmak tamamen doğru bir şeydir ancak burası bir forum,değişik düşüncelerin saygıyla karşılanıp tartışılması gerekirken cümlelere bak,beş kelimelik bir cümlenin dördü hakaret,konunun açılma amacına hizmet ettiğini düşünmüyorum ne yazık ki

ErkutErdem said:
Arkadaşlar kafatasınızda ne var sizin,pkk bütün kürtleri nasıl temsil etsin yada bütün kürtler nasıl pkk yandaşı olsun,bütün bir ırkı sosyalist,terörist ve katil olarak görmenize hayranım,akp bütün dincileri temsil etmiyor chp bütün solcuları bunu düşünemiyormusunuz cidden,ayrıca nefretçi söylemde anayasal bir suç diye biliyorum,klavye arkasından sallayın böyle öldürmeli diye çoğunuz daha anne babanızdan ve devletin çıkarlarına yayın yapan kanallara inanıp atlayıp,saçma sapan konuşuyorsunuz,asker öldürdüler evet,ilk mi hayır son mu hayır,burda dur bi neden diye sor sen küfredince yok olmayacak pkk,geri dirilmeyecek şehitler devletin politikasını eleştirmiş adam ki haklı,pkkya neden öldürüyorsun ,öldürmeden terörizm yap demeyeceksen hesabı devletinden soracaksın,çözüm süreci adındaki ihanet sürecinde ne isteseler veriyoruz,sokaklara dökül ,eylem yap burdan lanet okuma,alayınız bordoklavyelisiniz varya tek bildiğiniz şey ağlamak,gerçek ortamda bir etki yapayım diyen yok

Edit: tablet klavyesi yazım yanlışları zilyon tanedir

Çözüm sürecini ihanet süreci olarak görmek tamamen popülist bir yaklaşımdır.Provokatörler eski kukla Türkiye'ye geri dönmek istedikleri için saldırılar yapıyorlar.Görmüyor musunuz Kandil dedikleri PKK yönetici kadrosu nasıl her fırsatta çıkıp süreç biter diyor ? Adamlar Öcalan'ı geçtiler artık süreç istemiyorlar.Eski kaosa geri dönmek istiyorlar.

Ayrıca bir konuda gördüydüm Öcalan ile müzakere yapıyorlar,yeni mekan yapıcaklar diyen bir eleman var şimdi nickini söylemiyim. :mrgreen: Sizler Öcalan'ı sanırım gerçekten Türk ordusunun yakaladığını ve Öcalan'ı asmayanın Cumhurbaşkanımız Erdoğan olduğunu düşünüyorsunuz ? Veya sizlerde bitmek bilmeyen bir savaşın içine,eski kaosa geri dönmek istiyorsunuz.Bunun başka bir açıklaması olamaz.

Bu dediklerim yine milliyetçiler için değildir.Onlar ırkçılık yapıyorlar artık.Fırsat bulsalar yine şehir bombalatırlar.Yapmadıkları iş değil ya. :mrgreen:

Arkadaş sanki ortada bir süreç var da :grin: sürecin sadece lafı var, "süreç devam edecek" , "sürece zarar verdirtmeyiz".

Masaya oturduğun adamlar konuştuğumuz şeyleri yapmıyorsun diyor, ondan tehdit ediyor sen de süreç devam edecek diyorsun,  adam etmiyor diye olay çıkarıyor zaten. AKP saçma sapan bir şey başlattı, ortada ne bir silah bırakma var ne de bu adamların taleplerinin tamamının gerçekleştirilmesi mümkün, çıkmazdan ibaret, hiçbirşeyin durduğu, bittiği falan yok yani.

Benim emin olamadığım nokta AKP'nin bu saçma sapan geçici durumdan ne elde etmeyi amaçladığı, acaba bu akan kanı durduk vs. ile başkanlık sistemini mi garantilemeyi düşünüyorlar ?

Inanch-Bilge said:
Arkadaş sanki ortada bir süreç var da :grin: sürecin sadece lafı var, "süreç devam edecek" , "sürece zarar verdirtmeyiz".

Masaya oturduğun adamlar konuştuğumuz şeyleri yapmıyorsun diyor, ondan tehdit ediyor sen de süreç devam edecek diyorsun,  adam etmiyor diye olay çıkarıyor zaten. AKP saçma sapan bir şey başlattı, ortada ne bir silah bırakma var ne de bu adamların taleplerinin tamamının gerçekleştirilmesi mümkün, çıkmazdan ibaret, hiçbirşeyin durduğu, bittiği falan yok yani.

Benim emin olamadığım nokta AKP'nin bu saçma sapan geçici durumdan ne elde etmeyi amaçladığı, acaba bu akan kanı durduk vs. ile başkanlık sistemini mi garantilemeyi düşünüyorlar ?

Bakın çok uzakta değil 1 sayfa önce SadlyBadly adlı üyenin yazdıklarına.Haklı olduğu çok yer var fakat bunu artık demokratik yollarla sürdürmek lazım.Türkiye artık eski Türkiye değil.Savaşın tekrar başlaması her türlü ülkeye zarar verir.Bunun için Öcalan elindeki en iyi fırsat hükümetin.Adam kan dursun diyor,demokratik yollarla halledelim diyor ve şu Kobani meselesi olmadan önce baya sakindi ortalık.Ak Parti'nin süreçte pek etkili olmadığı açık bir şey zaten.O yönden hak veriyorum.

Gerçekçi konuşmak gerekirse başkanlık sistemi artık gelemez.Mecliste çoğunluk sağlamak için büyük bir savaş kazanmak veya daha ilginç işler olması lazım. :mrgreen:

Adam isteklerimiz gerçekleştirilirse kan durar diyor, yani yine aynı kapıya çıkıyor.

Sadece silahla çözülecek bir süreç değil bu farkındayım, ama hükümet yanlış bir yola girdi, Öcalan ve PKK hiç karıştırılmayacaktı, işin onursuzluğunu geçtim bu bir kere Öcalan ve PKK'yı resmen Kürtlerin temsilcisi olarak tanımak, eğer bu süreç onların istediği gibi tamamlanırsa(ki zor), Öcalan ve PKK savaş kazanmış kahramanlar olarak lanse edilecek Kürtler arasında, ondan sonra Öcalan heykelleri falan görürseniz şaşırmayın.

Ben olsaydım direk olarak marjinallikten uzak basit Kürt halkına oynardım, Öcalan'ı elimden geldiğince unutturdum, BDP'ye açık açık tavrımı koyardım, eğer masaya oturulacaksa PKK ile tüm ilişik kesilecek derdim, ondan sonra ekonomik adımlarla(zararına bile olsa) ve dil ve kültür odaklı basit adımlarla tek seferde değil yavaş yavaş basit Kürtlere oynar onları kıvama getirirdim, onları kazanırsan, PKK'yı onlardan uzaklaştırırsan bu iş biter.

Akp oyalıyor işte, yakın zamanda pkk'nın siyasi uzantısı hdp'nin terör örgütü üyelerinden buldan soyadlı şişko bir kadın "ortada süreç yok bize yalan söylüyorlar, bizi oyalıyorlar. Söylendiği iddia edilen şeyler hiçbirimize söylenmedi. Eğer süreç varsa artık 2 yıl aradan sonra maddelerini öğrenmek istiyoruz"

dedi.

Tek taraflı bir oyalama var, ee halk da cahil, yani insanların hoşuna gidiyor "çözüm süreci" söz öbeği  :lol: pkk ise tek taraflı bozdu bu olmayan süreci. Bu konumda halk, süreçten ilk ayrılan tarafı haksız görür.

Bunlara gerek var mıydı ? Yani belki kamuoyu desteğini %5-10 arttırmak için gerekli olabilirdi.

Bundan sonrası ne mi olacak ? Askerimizin en büyük eksikleri "yeni teknoloji balistik yelek, yeni nesil piyade tüfeği, daha fazla Taarruz helikopteri (6 tanecik kalmıştı süper kobra), mayına dayanıklı 100'lerce araç, ABD standartlarında karakollar (kalekollar), yeni nesil gece görüş sistemleri ve ağ yapılı muhabere sistemleri"

ki, bunların hepsi envantere girdi son 3-3,5 yılda. En son ATAK'lar girdi envantere ki ATAK'lar cirit yarı aktif arayıcı başlık taşıyan füzeleri taşıyabiliyor, bunun kuvvet çarpanına etkisi çok yüksek. Orta irtifa insansız hava araçları da envantere girdi.

Yani oyalamanın amacı askerin eksiklerini gidermekti. Hani hep derdik "natonun 2. ordusu" bunlar abartıydı, 5 yıl öncesine bakarsak askerin envanteri çok çürüktü, organizasyon ve güvenli üs sayısı azdı. Tek elimizde olan disiplin ve kurmay subayların eğitim kalitesiydi, o kadar. Bundan sonraki süreçte asker konuşacak. Erdoğan ve Davut'un "Bu şekilde (olmayan) süreç devam edemez" sözleri de askere yer verilmesi öncesi kamuoyunu buna hazırlamaktan ibaret.

baby dont ban me said:
Irkçı saçmalıklarınızı atmayın artık şuraya
Vatanızımızı,miiletimizi korumak ırkçılıksa ırkçı olmayı tercih ediyorum...
Akp,çözüm süreciyle ilgili politikalarından dolayı,özellikle son 1 ayda yaşanan olaylardan dolayı Akp benim için bitmiştir...(Hayal kırıklığı...:cry:)
Böyle pasif bi hükümet görmedim bu ne yahu...:!: :mad:

Allegro said:
Doğukan nerdesin lan, Kobane'de şehit mi düştün gel de iki bişey yaz şuraya

Şimdi gördüm , 2 gün girmedik foruma adam adıma konu açmış.

Lan şerefsiz ancalimon, sen nasıl bir adamsın lan? kendimi ifade hakkı vermeden burada yamyamların önüne ne olduğu anlamadıkları bir yazı koyup beni cadı ilan ediyorsun...bu nasıl bir şeref yoksunluğudur, nasıl bir manipulasyondur?

ne düşündüğümü ne sempatizanlığı yaptığımı gelsinler bana sorsunlar ***...sana noluyor? Sen kimsin ulan?

Dogukan said:
Allegro said:
Doğukan nerdesin lan, Kobane'de şehit mi düştün gel de iki bişey yaz şuraya

Şimdi gördüm , 2 gün girmedik foruma adam adıma konu açmış.

Lan şerefsiz ancalimon, sen nasıl bir adamsın lan? kendimi ifade hakkı vermeden burada yamyamların önüne ne olduğu anlamadıkları bir yazı koyup beni cadı ilan ediyorsun...bu nasıl bir şeref yoksunluğudur, nasıl bir manipulasyondur?

ne düşündüğümü ne sempatizanlığı yaptığımı gelsinler bana sorsunlar ***...sana noluyor? Sen kimsin ulan?
yamyamların
Kürt forumu yan tarafta.
ne olduğu anlamadıkları
Tek dil bilen sensin.
sana noluyor? Sen kimsin ulan?
Rahatsızlığını belirten bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı.
küfür küfür hebe hübe
Watch your tongue.
Bu forumda aynı ülkemiz gibi yönetiliyor, it gibi bağırıp teröristleri savunmak insan hakkı, katilleri eleştirmek ırkçılık ve yasak. wp bros.

okuma yazman yok mu oğlum senin? konuyu başka yere niye çekiyorsun?

Benim görüşümle ilgili ne düşündüğü o herifin umurum değil...kendisi afedersin birşey oğlanı oldu yabancı forumda, kompleksli bi adam zaten....oradaki şerefsizlik böyle bir konu açması, hedef göstermesi.
İnsanları öldürtüyorlar böyle bu ülkede, hedef göstererek, kendi adına düşünme özürlü yamyamları milletin üzerine salarak...ilk defa başıma gelmiyor.

Senin attığın ileti de konuyla tamamen alakasız.Ayrıca, insanları küçük düşürüp, küfür edip, hakaret edip çekip gideceğini mi sanıyorsun?

Trypanosoma Gambiense said:
Senin attığın ileti de konuyla tamamen alakasız.Ayrıca, insanları küçük düşürüp, küfür edip, hakaret edip çekip gideceğini mi sanıyorsun?

lan adam beni hedef göstermiş, konu nasıl bunla ilgisiz? Linç kampanyası yapıyor herif benim adıma....oyun forumunda bitarafıma takacak değilimde gerçek hayatta bu adamın canına kasttır.

KidCudi said:
baby dont ban me said:
Irkçı saçmalıklarınızı atmayın artık şuraya
Vatanızımızı,miiletimizi korumak ırkçılıksa ırkçı olmayı tercih ediyorum...

Turkeyball ile vatan korumaya devam kardeş.

Birde şu kişisel iletisine "En iyi kürt ölü kürttür" yazıp yanına swastika falan koyan şeref yoksunu ırkçı veletler var. Küfür kısaltması yada küfür iması olduğu anda cezayı gömen ancak böyle onursuz, ırkçı kişileri ( Şikayet edilmesine rağmen ) forumda barındıran yöneticilere de buradan selam yolluyorum.

Konuya yabancılarda bakıyor ne alakaysa :grin:

Hello Jacob

Edit: Sır perdesi aydınlandı

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,245159.23010.html

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom