Forum İtirafları

Users who are viewing this thread

Hazar Kağan said:
Ben bir itiraf yapsam saniyesinde banlanırım.
Ki birazdan .........
Merak etme kardeşim yazın görüşmek üzere .Umarım Admine söylememiştir adam belki  ama napalım kısmet buymuş.

6-7 ay önce miydi, tam hatırlamıyorum. Yakmıştım sigarayı içiyordum, daha tam bitmemişken telefonla aradılar. Sigarayı yere sürüp çöp kovasına attım ama tam sönmemişti. O sırada konuşurken burnuma duman kokusu geldi, döndüm bir baktım arkama çöp kutusu alev almış. Kuru ot varmış içinde, çocukların kum kaplarından biri kenardaydı, doldurdum içine kumu döktüm zar zor sönmüştü. Sesler filan geliyordu, birilerinin geldiğini düşünüp hayatımda hiç koşmadığım kadar hızla koşup kaçtım. Paketi çöpe atıp sigarayı da bırakmış oldum.  :lol:

Valyrian said:
6-7 ay önce miydi, tam hatırlamıyorum. Yakmıştım sigarayı içiyordum, daha tam bitmemişken telefonla aradılar. Sigarayı yere sürüp çöp kovasına attım ama tam sönmemişti. O sırada konuşurken burnuma duman kokusu geldi, döndüm bir baktım arkama çöp kutusu alev almış. Kuru ot varmış içinde, çocukların kum kaplarından biri kenardaydı, doldurdum içine kumu döktüm zar zor sönmüştü. Sesler filan geliyordu, birilerinin geldiğini düşünüp hayatımda hiç koşmadığım kadar hızla koşup kaçtım. Paketi çöpe atıp sigarayı da bırakmış oldum.  :lol:
Sen ne diyorsun bir keresinde Küçüken Ego doğalgaz kartı diye Otobüs kartını sokmuştum Az kalsın 300tl ceza geliyordu :grin:

4-5 yaşlarımda ablamın taytını giyip, sonrada onun barbi bebeklerini soyup kendimi tatmin ediyordum :lol: sonra annem yakalamıştı ve bişey demişti bende utanmıştım.

Cunning Fox said:
4-5 yaşlarımda ablamın taytını giyip, sonrada onun barbi bebeklerini soyup kendimi tatmin ediyordum :lol: sonra annem yakalamıştı ve bişey demişti bende utanmıştım.
Bebek soymayı anladımda iyi güzel hoş.

Tayt giymek nedir abi yaa  :lol:

Bende bir itirafta bulunayım ilk okul 4 e giderken beden eğitimi dersinde kızların soyunma odasına aniden girip kapıyı kilitlemiştim kızlar bağırmıştı sonra hocalar gelmişti bende ağlamıştım.

2-3. sınıflarda okuldaki engellilerden ölümüne korkardım, bir tanesi topu atmamı istediğinde ağlayıp işemiştim, birde 7-8 yaşlarında yerdeki yarım kalmış sigaraları kibritle yakıp içmeye çalışıyordum, yaşlı biri beni görüp ölümüe azarladı, aileme götürüp anlatmakla tehdit etti bende adama küfredip kaçmıştım...
Çocukken ne pislik biriymişim lan ben.

Beyler itiraf ediyorum 1 saattir 31 çekiyorum boşalamadım kandil diye mi bilmiyorum ilahi bir işaret olabilir mi ? 

Back
Top Bottom