Forum İtirafları

Users who are viewing this thread

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Ben onlarcasını kanıt olmadan banlattım asıl sen ne diyorsun?
Adam başına kaç tane meme arşivi attın doğruyu söyle? !

ShooTR said:
Ben feykırlık dönemimde çok kişiyi banlattım ki taleworlds benimdi yani klei o zamanlar uşağımdı  :cool:
Feykırlık? İlginçmiş. Nasıl bir şey o?

Ben de kuran kursuna gittiğimde en fazla 1 hafta duruyordum. sonra full kaçıyordum. İlk başlar eğlenceli oluyo sonra sıkıyo.

Samdomanld said:
ShooTR said:
Ben feykırlık dönemimde çok kişiyi banlattım ki taleworlds benimdi yani klei o zamanlar uşağımdı  :cool:
Feykırlık? İlginçmiş. Nasıl bir şey o?

Ben de kuran kursuna gittiğimde en fazla 1 hafta duruyordum. sonra full kaçıyordum. İlk başlar eğlenceli oluyo sonra sıkıyo.
Ben kuran kursunda hep çocuk dövüyodum camide çete topluyordum tenefüslerde allahu ekber diyerek kavga ediyorduk. Çok kavgacı çocuktum :grin: neyse Feykırlık? bilmiyonmu reyiz heykırlık işte

Adam permantly banned olup forumda aynı hesapla takılıyor daha ne olsun usta feykır adam :grin:

Bende kursa giderdim çocukken. Kendimden. Küçükleri kapıştırıyordum ama hareketli şöyle WWE, sımekdavn tarzından.

Beyler itiraf ediyorum erozbey diye biri yok. Yıllardır benim de içindd bulunduğum gizli bir proje o. Notch'un türkiyeye minecraft sızdırmak için kullandığı bir kimlik sadece. Böylece türkiyede çok çabuk yayıldı mc. Forumda da öyle. Hanginiz erozbeyi gerçekten gördünüz? Göremezsiniz çünkü bütün fotoları hologram.

Beyler itiraf ediyorum erozbey diye biri yok. Yıllardır benim de içindd bulunduğum gizli bir proje o. Notch'un türkiyeye minecraft sızdırmak için kullandığı bir kimlik sadece. Böylece türkiyede çok çabuk yayıldı mc. Forumda da öyle. Hanginiz erozbeyi gerçekten gördünüz? Göremezsiniz çünkü bütün fotoları hologram.
Yalan mıydı bize anlattıkları söle söle!!!

Meme de senin sayende bu kadar yayıldı forumda, sen nerenin projesisin?

Project Erozbeybi dosyası kapsamında 3 yıllık bir araştırma ve hazırlık aşamasından sonra türk kimliğine büründürüldü. Fotolara bakarsanız çene kemiği dışında bütün orjinal modeli kendinden aldığını görebilirsiniz. Tsde ya da başka yerde sesini duyanlar da o kişi de başka biri. Minecraft türkiye satış sorumlusu ile akraba olan bir kişi de erozbeyin sesini canlandırdı. Aylık 35,000 dolar ve minecraft güncellemelerini 2 hafta önceden elde etme hakkı ödediler. Hepsini açıklayacağım arkadaşlar. Bütün sırlar ortaya çıkacak.

Evet beyler UXC haklı erozbey FBI'ın azılı arananlar listesinde 1. sırada. Amerikadan tam 1 milyon adet kaçak minecraft getirmiş.

Bakın tipleride aynı.....  Aynı gözlük, Aynı şapka.....

38ANJ4.jpg

O2EkO5.jpg

Aslında hep gözümüzün önündeydi ipuçları. Tırt söylemini hatırlayın, minecraftta ilk duyduğumuz ses nedir? Yürüdüğümüzde yerden tırttırttırttırt sesler geliyor! Evet arkadaşlar erozbey notchdur.

Back
Top Bottom