Filinta ( Bir Osmanlı Polisiyesi )

Users who are viewing this thread

baya iyi yanlız dizi. ama her bölümün sonunda, bunun azmettiricisini bulmadan, sebebini bulmadan bu dava kapanmaz filan diyorlar, ancak daha hiçbiri çözülmedi. hadi hayırlısı.

Giderek sarmaya başlayan, keyifle izlediğim güzel bir dizi. Henüz başlarında olduğumdan olayları geriden takip ediyorum. Bugün evde aylak olduğuma göre bütün bölümleri seyredebilirim.

Bu diziyi beğenmedim desem yalan olur. Şimdiye kadar bi ''Kurtlar Vadisi'' bi de ''Filinta'' nın çekimlere hayran kaldım.  Son bölümde ki kadının konuşmalarıda beni acayip etkiledi. Toplum, özellikle de yeni nesil olarak kaybettiğimz birçok değer var. Dizi bana onları hatırlatıyor. Yakınlarınıza tavsiye etmenizde fayda var. Belki biraz da olsa özümüze döneriz.. Salı günü neler olcak bakalım  :shock:

Kac yildir Csi, Ncis, hawaii filan izliyorum, en az onlar kadar guzel diyebilirim. En azindan sadece cinayete yonelik degil. Ayrica sureyi de baya dusurmusler. 1 saat 15 dakika kadar. Bence baya iyi yani

Bence bu bölüm gayet güzeldi. Boris'i biraz daha fazla gösterselerdi daha iyi olurdu bence.

timsah_arena said:
Enes Sancak said:
Bence bu bölüm gayet güzeldi. Boris'i biraz daha fazla gösterselerdi daha iyi olurdu bence.

Boris ters köşeye yatırdı hepimizi.

Kovboy filmi çekiyorlar sandım bir an :grin:

timsah_arena said:
Wesley Sneijder said:
timsah_arena said:
Wesley Sneijder said:
Az once warbanddeki olum sesini duydum allah cezami vermesin. 2 oldu bu harbiden aynisi  :lol:

Camdan aşağı düşen adamı mı kastediyorsun ?
Evet

O ses kesinlikle dublaj -alıntı- lakin MB  de öyle ses hatırlamıyorum ?
yok var öyle bi ses. Gir bi savasa haydutlara karsi yara yara ilerle duyarsın

Back
Top Bottom