Fikibok

Oylamayı Nasıl Yapalım?

• Oyları bana PM olarak atın. (Bana güvenmiyorsunuz :( )

Votes: 8 57.1%
  • Oylama sitesi ile yapalım (Güvenli değil)

Votes: 6 42.9%

• Total voters
    14

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ne katılıyorsun o zaman kardeşim?Katılma.Allağım yarebbim.

Katılmak istemiş zamanında, şimdi de çıkıyor. Çok ciddiye aldın bunu çok. Allah bin belamı versin cehennemde yüzyıl yaksın ben ne hata ettim de bu oyunu yarattım, ne akılsız adammışım.

ZaRaR said:
Kabine hayırlı olsun.Yellow adına sevindim.Anbu ile zıt gorüşlerde olsakta mevkisini hak ediyor.

Zıt görüş ?
[/quote]Zamanında ki tartışmalarımız filan.

ZaRaR said:
ZaRaR said:
Kabine hayırlı olsun.Yellow adına sevindim.Anbu ile zıt gorüşlerde olsakta mevkisini hak ediyor.

Zamanında ki tartışmalarımız filan.

O tartışmalar tamamıyla bu oyun çerçevesindedir. Ancak bu oyunu Tatarcığımdan bile daha ciddiye alan 2 kişi vardı. Yellow Flash ve Ankara Gazozu ikisinide kalpten severdim hala öyle ancak sırf bu oyun için ya o ya ben diyorlardı. Neyse bu konuyu kapatalım..

Cyber said:
Olm bana bakanlık verdiniz 2 gün sonra seçim oldu lan devam ettirin işim var daha sizle.
Senin için belkide bişeyler yapabiliriz ama şimdi mi olur gelecek seçime mi onu bilmem.

Eğitim sistemi kötü, halk aç, işsizlik %40'ı aştı, sokakları pislik götürüyor, asayiş diye bir şey yok, ergenlik çağı 30 yaşına yükseldi, kadın nüfus azaldı artık sevişemiyoruz. Hükümet istifa!

Evet, ben bir illuminati ajanıyım.

courage said:
Eğitim sistemi kötü, halk aç, işsizlik %40'ı aştı, sokakları pislik götürüyor, asayiş diye bir şey yok, ergenlik çağı 30 yaşına yükseldi, kadın nüfus azaldı artık sevişemiyoruz. Hükümet istifa!

Cyber said:
Asın, kesin! :twisted:

Adalet bakanı olarak Courage'nin söylediklerini dikkate alacağım.

Aynı şekilde adalet bakanı olarak Cyber'ı 9 aydan 1 yıl'a kadar hapis istemiyle yargılayacağız.

AnbuKakashi said:
courage said:

Cyber said:
Asın, kesin! :twisted:

Adalet bakanı olarak Courage'nin söylediklerini dikkate alacağım.

Aynı şekilde adalet bakanı olarak Cyber'ı 9 aydan 1 yıl'a kadar hapis istemiyle yargılayacağız.
Yazık çocuğa okula gidemez yaz tatilinde hapis yatsın.daha ağır bir ceza olur.

courage said:

Iyi bakmani oneririm.

Ankara Gazozu anketi kaldir ve konu ismini ve anasayfa daki kabineyi guncelle lutfen.

Groinath Sunthenze said:
Çok şekil bir konuşma yapmıştım da,telefon hata veriyor.

Lafı uzatmayacağım.Sömestıra kadar tüm yetkilerim Onat(Natülyüsçük :lol: ) ve Zarar'a aittir.

Öptüm. Çaov.
Aooov kırep,ben de aynisini demistim -_-

Tatar_Han ın yolu yanlış yoldur.Bugünden itibaren bağımsız bir GSK(Gazoz Silahlı Kuvvetleri) askeri olduğumu ilan ediyorum

Yeniçeri365 said:
Tatar_Han ın yolu yanlış yoldur.Bugünden itibaren bağımsız bir GSK(Gazoz Silahlı Kuvvetleri) askeri olduğumu ilan ediyorum
Tatar_Han ? Şu konunun postlarını bir okusan? En azından başlığı okusan ?

AnbuKakashi said:
Yeniçeri365 said:
Tatar_Han ? Şu konunun postlarını bir okusan? En azından başlığı okusan ?
okudum zaten ama bi normal asker olmak var birde darbeci bende eski darbeci,şövyancı,kapistalist...vb görüşümden ayrıldığımı belirtiyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom