Fikibok

Oylamayı Nasıl Yapalım?

• Oyları bana PM olarak atın. (Bana güvenmiyorsunuz :( )

Votes: 8 57.1%
  • Oylama sitesi ile yapalım (Güvenli değil)

Votes: 6 42.9%

• Total voters
    14

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ankara Gazozu said:
2vxeg0g.jpg

Tatar_Han said:
Burada Asker-Sivil diye bir şey yok, herkes asker, bunu kafanıza sokun artık.

Burayı sen kurmadın, daha da seçilmedin.

xD hic gülecegim yoktu

Tatar_Han said:
Carrier, eraytaha ve AkıncıBeyi partime katılmıştır.

ZaRaR yürütülen tatbikat ve ardından başlayacak harekat için 2. Deniz Piyade Tümeni'nin 3. Alayının 1. Taburunun 9. Bölüğüne atanmıştır.

Yeniçeri365 görevini tamamlamış ve 3. Sınıf Demir Gazoz Kapağı ile ödüllendirilmiştir.(Demir Haç Gibi)

AnbuKakashi tekrar Tank Tümeni komutanlığına getirilmiştir.

Kısmi Seferberlik İlanı Yapılacak.

Bu ülkeyi kurarken, silahı da ben ürettim, Ankara Gazozu da üretti, cephede de savaştık. Bir savaş olsa onu da cepheye gönderirim, ben de giderim. Burada Asker-Sivil diye bir şey yok, herkes asker, bunu kafanıza sokun artık.
Eraaytaha daha üye değil ki nasıl parti üyesi olsun.Fikirlerine katılıyorum bu arada(gerçekte solcu bir görüşe sahip olsamda)yani sonuçta bu eğlenmek için olan bir oyun fazla abarttık ama böyle daha fantazisel oldu  :cool:

Bende "Demokratik Milliyetçi Parti" tarafına katıldım. Başarılar herkese.

5 ekim yerine 2 ekim yapmak zorundayım.Pazar günü herkes bana oylarını PM olarak atsın (sadece vatandaşlar).Ben sayıp sonucu anasayfaya koyacağım.

Bence sana atmayalım. Çünkü sende bir partidesin. Onun için online poll sitelerinden biriyle yapalım.

Sadece vatandaşların atması lazım ama.O yüzden, taraf tutmam böyle organizasyonlarda.Belirli kişilerin oy vereceği bir poll sitesi bulursan da söyleyebilirsin, o zaman yaparız.

Ankara Gazozu said:
Sadece vatandaşların atması lazım ama.O yüzden, taraf tutmam böyle organizasyonlarda.Belirli kişilerin oy vereceği bir poll sitesi bulursan da söyleyebilirsin, o zaman yaparız.
Ama itirazım var askerler niye oy veremiyo bizde vatandaş değilmiyiz itirazım var  :evil:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom