FIFA Platformu | FIFA 17

FIFA 15'i beğendiniz mi?

• Efsane olmuş bence.

Votes: 16 37.2%
  • Bi' FIFA 14 değil

Votes: 3 7.0%
  • Çok pahalı alıcak fırsatım olmadı

Votes: 10 23.3%
  • Berbat olmuş

Votes: 2 4.7%
  • Güzel bence ya.

Votes: 6 14.0%
  • Yani orta şeker.

Votes: 4 9.3%
  • Ödenen parayı hak edicek kadar güzel değil.

Votes: 2 4.7%

• Total voters
    43

Users who are viewing this thread

Eskiden sormuştum ama ipleyen olmamıştı tekrar sormak istiyorum, şimdi bu futta bazıları coin satıyor nasıl oluyorda bu kadar çok para ellerine geçiyor ve pazarlayabiliyorlar?

Hort önemli değil ama artık platformun yenilenip FIFA 16'ya hazırlanması lazım. Oyunla ilgili ufak 2 bilgim var. Bunları da buraya park edeyim:
1) Kadınlar ligi olacakmış.
2) Türkçe dil destekli olacakmış.

Quiksilver said:
Hort önemli değil ama artık platformun yenilenip FIFA 16'ya hazırlanması lazım. Oyunla ilgili ufak 2 bilgim var. Bunları da buraya park edeyim:
1) Kadınlar ligi olacakmış.
2) Türkçe dil destekli olacakmış.
Ukrayna liginin de eklenmesi lazım, UEFA finaline çıktı adamların takımı. Dinamo Kiev - Beşiktaş maçı yapabilmek de iyi olur :razz:

Quiksilver said:
hakan_720 said:
Hakem olma nasıl be ? Yani anlamadım , futbolcu olarak başlayıp sonra emekli olup bir süre hakemlik yapıp ondan sonra da menejerlik yapmaya karar vermek gibi bi kariyer moddan söz ediyoruz ?
Sanmam. Fifa 12'de kaleci kariyeri vardı. Bunda da direk hakemlik kariyeri olacağını düşünüyorum.
Fifa 15 alacak param yok o yüzden Türkçe Spiker.com un resmi youtube kanalından izliyorum.
Fifa 12 de kaleci kariyerimi var hemen açıp başlıyorum!  :eek:

Konunun hortlatılması ve başlığın güncellenmesi gerekiyor bence. Üzerine konuşulacak (özellikle son iki seri) çok şey var halen. Nihayetinde FIFA'dan bahsediyoruz, forumda üzerinde pek durulmaması beni şaşırttı açıkçası.

İşbara Alp said:
Sonunda şampiyonlar ligini kaliteli bir şekilde oynayabileceğiz. Peki Alex Hunter modu 2019 da da olacakmı?
Olacak. Hatta Alex Hunter modunda şampiyonlar ligine gidecekmişiz. Hikaye moduna hemen yedirmişler. Tff 1. Lig geldi mi acaba. Onu merak ediyorum. Çünkü baya bir süre Tff 1. Lig liderdi. Birkaç aya çıkacak oyun. Çin ligi daha 2-3 gün önce liderliğe geçti oylamada. Yani TFF 1. Ligi yapmışlardır diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom