Evlenemiyorum

Users who are viewing this thread

Liena yı denemiştim evlilik için başarısız oldum ikna etmede. Bir şans daha verir misin diyorum birbirimize uygun değiliz diyor. Benim bununla şansım bitti mi yani nedir

Cazibe kas dostum min 75 falan olsun . Bir sürü kız var illa birine denk gelirsin ha hiç olmuyorsa save al öncesinde dene sürekli

Liena yı denemiştim evlilik için başarısız oldum ikna etmede. Bir şans daha verir misin diyorum birbirimize uygun değiliz diyor. Benim bununla şansım bitti mi yani nedir
Benim de başıma geldi maalesef başka şans vermiyor bi oyunda aşk acısı çekmediğimiz kalmıştı. Karakterle konuşma geçmişini resetleyen falan bir console command varsa söylesin biriniz gül gibi hatunu küstürdüm kendime

Benim de başıma geldi maalesef başka şans vermiyor bi oyunda aşk acısı çekmediğimiz kalmıştı. Karakterle konuşma geçmişini resetleyen falan bir console command varsa söylesin biriniz gül gibi hatunu küstürdüm kendime
O değil başkasına da evlilik teklifi edemiyorum artık. Benim karakter aşk acısı çekiyor diğer kızları kanka olarak görüyor galiba

Valla ilk denememde Liena ile evlendim. Ya çok şanslıyım, ya da kritik tuttu :grin: .
Ah be, ben liena ile aynı taraftayım vlandiada. Bazen savaşlarda omuz omuza çarpışıyoruz. O kaskının altından dalgalanan sarı sarı saçlarını görünce bir tuhaf oluyorum, savaşa konsantre olamıyorum. Bu yüzden kafama kaç kere ok yedim. Haritada çapulcularla savaştığını görüyorum yardım etsem gururuma yediremiyorum yardım etmesem içim acıyor. Derthert e danışsam diyorum iş ile aşkı karıştırdığım için imparatorluğundan atar diye konuşamıyorum. Her gece hanlarda sürtüyorum. Güneşin doğuşunu kendi şehrim olan Epicrotea da izliyorum...

Ah be, ben liena ile aynı taraftayım vlandiada. Bazen savaşlarda omuz omuza çarpışıyoruz. O kaskının altından dalgalanan sarı sarı saçlarını görünce bir tuhaf oluyorum, savaşa konsantre olamıyorum. Bu yüzden kafama kaç kere ok yedim. Haritada çapulcularla savaştığını görüyorum yardım etsem gururuma yediremiyorum yardım etmesem içim acıyor. Derthert e danışsam diyorum iş ile aşkı karıştırdığım için imparatorluğundan atar diye konuşamıyorum. Her gece hanlarda sürtüyorum. Güneşin doğuşunu kendi şehrim olan Epicrotea da izliyorum...
Ben de Vlandiya'ya savaş açacağım ?. Amacım Charas, Sargot, Pravend, Ocs Hall gibi şehirleri alabilmek. Orta Çağ mimarisine bayılıyorum. Ayrıca İmparatorluğa da savaş açacağım ama önce Vlandiya. Kızın babası da Pravend'in lideri aile arası çatışma çıkacak ?

o zaman kaydet kabul etmezse tekrar yükle oyunu çünkü birinde kabul etmese birinde ediyor ama sizinle evlenmemiz mümkün değil diyorsa geri dönüşü olmuyor save almadıysan
Benim anlamadığım başkasıyla deneyemiyorum. Başkasıylada evlenmemiş. Yani o evlilik seçeneği kimsede çıkmıyor

Back
Top Bottom