Epic Store İçin Neden Hala Satışa Çıkarmadınız?

Users who are viewing this thread

Yetkililer lütfen bir açıklama yapın! Steam ile anlaşmanız mı var? İlk hafta sadece Steam'e açacağız gibi bir anlaşma mı yaptınız? Yapmadıysanız neden hala Epic Store üzerinden oyunu alamıyoruz?

2 haftalık %10 indirimin yanı sıra diğer indirimi de epic store dan satın alımlarda kullanılabilmesi için uğraşıyor olabilirler. Epic Store da diğer mount and blade oyunları olmadığı için bunun en mantıklı yolu epic store bannerlord sayfasına seri numarası isteyen bir yazılım kodlamak. Emin değilim fakat epic store steam e oyuncu kaybettirmemek için diğer %10 indirimi de uygulamak istiyor olabilir.

2 haftalık %10 indirimin yanı sıra diğer indirimi de epic store dan satın alımlarda kullanılabilmesi için uğraşıyor olabilirler. Epic Store da diğer mount and blade oyunları olmadığı için bunun en mantıklı yolu epic store bannerlord sayfasına seri numarası isteyen bir yazılım kodlamak. Emin değilim fakat epic store steam e oyuncu kaybettirmemek için diğer %10 indirimi de uygulamak istiyor olabilir.
Böyle açıklama yapsınlar gıkımız çıkmaz. Ne vardı açıkça her şeyi açıklasalar...

Böyle açıklama yapsınlar gıkımız çıkmaz. Ne vardı açıkça her şeyi açıklasalar...

hala açıklama yapmadılar. Bradalar kanalı erken erişimden sonra epic games'e gelir dedi. Yani 1 yıl sonra en erken. Saçmalık bu. Eğer öyleyse çıksınlar bir açıklama yapsınlar.

Epic store takip etmediğimden soruyorum epic store erken erişim oyunlarını kabul ediyor mu? Var mı hiç EA oyun orada
Hocam ediyor etmez olur mu? Satisfactory oyunu erken erişim bir oyun olarak mağazada mevcut mesela.

Edit:

Last edited:
31 mart yazan çıkış tarihini spring 2020 olarak değiştirdiler...

Çok çabuk yargıya varmışsın. Epicte 60 tl kuponum var oyun en kötü ihtimalle bana 90 tl olacak o yüzden bekliyorum ben epicte. Zaten çıkmayacaksa epice alırım hemen ama açıklama yapmalılar. Bir çok kişi de öyle düşünüyor bence.

Çok çabuk yargıya varmışsın. Epicte 60 tl kuponum var oyun en kötü ihtimalle bana 90 tl olacak o yüzden bekliyorum ben epicte. Zaten çıkmayacaksa epice alırım hemen ama açıklama yapmalılar. Bir çok kişi de öyle düşünüyor bence.
2020 baharında diyor. Mayıs ayında çıkartırlarsa kuponlara elveda diyoruz :smile: Çünkü kuponlarımız 1 Mayıs 2020'ye kadar geçerli.

Edit: Anlaşamamıştan kastım anlaşmayacaklar anlamında değil, süreci uzattılar anlamında.

2020 baharında diyor. Mayıs ayında çıkartırlarsa kuponlara elveda diyoruz :smile: Çünkü kuponlarımız 1 Mayıs 2020'ye kadar geçerli.

zaten 2 haftalık indirimin sonuna kadar çıkmazsa alırım steamden de bir an önce oynamak istiyorum.

Dün Epic Support Ekibine mail attım. İkinci soruma yanıt verilmedi(mod/atölye), yayınlanma konusunda ise sadece mağaza sayfasındaki tarih gösterilerek bugünü, 31 Martı işaret etti temsilci. Bugün ise Spring 2020 olarak güncellenmiş çıkış tarihi..

Demekki ya TW ile anlaşamadılar fiyat-steam-atölye konularında, ya da 60 TL lik indirim kuponunu Bannerlord'da harcatmak istemediler.

Yeni çıkmış ve milyonlarca oyuncunun satın alınacak oyun için 60 tl kupon harcatmak istemedi Epic. Talewords'a bok atmamak lazım :smile:

Yeni çıkmış ve milyonlarca oyuncunun satın alınacak oyun için 60 tl kupon harcatmak istemedi Epic. Talewords'a bok atmamak lazım :smile:
Epic Store bunu düşünecek olsa onlarca kuponu dağıtmazdı. Belli ki TaleWorlds anlaşmada sıkıntı çıkartıyor. Epic Games basit bir şirket değil. Sorun olsa haftalarca orada 31 Mart 2020 yazmazlardı.Çıkar kokusu yakında.

Back
Top Bottom