Envanterimden durduk yere eşyalarım kayboluyor :/

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar öncelikle 4.litdum diplomasi modunu oynuyorum ve talimci kitabımı kaybetmiştim hatta yanlışlıkla sattım sandım ve onun yanında kergit yayı ve 3 stack ok falanda vardı okunmuş kitaplar vardı, hatta onun hakkında konu açtım talimci kitabımı kaybettim fakat bulamıyorum kitapçılara dönmemiş falan diye yanlışlıkla sattığımı sanmıştım. Bugün aynısı gene başıma geldi. Envanterimin son 6 sırası yani 6x3 18 kutucuk kendi kendine kayboldu ve orada full erzak vardı erzak taşıyordum 18 tane ekmek vardı ve durduk yere kayboldu. Kesinlikle satmadım bundan eminim herhangi bir otomatik bir şeyede tıklamadım bundanda eminim bu bir bugmı yada çözümü var mı yada bilmediğim bir yere mi gidiyor bilmediğim bir şey mi oluyor? Şüphe duyduğun bir şey var mı dersen saçma olacak ama ben %135 zorlukta oynuyorum SP modundayım yani 1k günü geçtim 1.100 gündeyim kuşatmalar çok çetin ve zorlu oluyor o yüzden okçularla kuşatıyorum, mesela vaegr lorduyum 125 vaegr nişancısıyla kuşatıp okları bitene kadar asker eksiltiyorum yani diğer bi manayla şehrin yada kalenin önce ordusunu zayıflatıyorum sonra geri çekiliyorum tekrar kuşatıyorum gene aynısını yapıyorum yani kalenin içerisine girmiyorum az asker kalana kadar düşman tarafta. Acaba sürekli geri çekildiğimden mi kaybediyorum dicem ama öyle bişey olsa neden sabit olarak envanterin son kısımlarını kaldırsın neden baştan almıyor. Hadi her şeyi geçtim baştan almıyor sondan alıcak neden kaybettiğinin listesi geri çekildikten sonra sol altta belirmiyor? Bundan kaynaklı değil bence kesinlikle ama genede bir ihtimal diye anlatmak istedim. Sonuçta savaş kaybettiğimizde envanterden kaybedilen eşyalar esir tutulduktan ve otomatik haritaya geçtikten hemen sonra sol altta şunu bunu kaybettin diye listeleniyor. Fakat öyle bişey hiç olmadı olsa kesin fark ederdim çünkü 18 tane ekmek kaybetmek yada başka bir şey kaybetmek sol altta çıktığında görülmemesi mümkün değil. Kaçırdığım bir nokta olduğunu sanmıyorum bunun bug olduğunu düşünüyorum başına böyle bir şey gelen varmı yada yardımcı olabilecek ? Mesela talimci kitabımı hala bulamıyorum ve bu beni çok üzüyor :sad:(( Gerçekten bir iki kez daha geri dönüşü olmayan değerli şeyler kaybedersem kesinlikle birdaha oynamam bu oyunu :sad:

Back
Top Bottom