En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Users who are viewing this thread

Glaber said:
montana255321 said:
Arkadaşlar yaya okçu olarak Rodok'ların okçularımı daha iyi Nord'ların okçularımı daha iyi ?
Biri arbaletci diğeri normal yay kullanıyor durumdan duruma değişir ama ben olsam Rodok kullanırdım.
Bende Keskin Nişancı favori okçum.

Bertingo said:
Glaber said:
montana255321 said:
Arkadaşlar yaya okçu olarak Rodok'ların okçularımı daha iyi Nord'ların okçularımı daha iyi ?
Biri arbaletci diğeri normal yay kullanıyor durumdan duruma değişir ama ben olsam Rodok kullanırdım.

kimse vaegir okçularını katmamış hesaba bence en iyi okçu grubu onlar hem seriler hem de attıklarını vuruyorlar ayrıca lalezitin eğitim yaptıı bir kaleye yaklaşırken hikayesini dinlerseniz kendisi de söylüyor zaten ve en iyi kale savunanlarda nordlar adamlar sparta gibi kalkanları çekiyorlar önlerine :grin: :grin:

çapulcular daha iyidir. taşları çok sağlam.
Adam akıllı cevap verseydiniz ölürdünüz zaten

özür dilerim kalradyanın en beceriksiz okçusuyla en güçlü arbaletçisini karşılaştırınca ciddi olduğunu sanmıyordum.

kimse vaegir okçularını katmamış hesaba bence en iyi okçu grubu onlar hem seriler hem de attıklarını vuruyorlar ayrıca lalezitin eğitim yaptıı bir kaleye yaklaşırken hikayesini dinlerseniz kendisi de söylüyor zaten ve en iyi kale savunanlarda nordlar adamlar sparta gibi kalkanları çekiyorlar önlerine

kalradyanın en sağlam menzilli birliği rodok keskin nişancılarıdır. özellikle kuşatmada okçular seriler ama vurduklarını tek vuruşta indiremezler. rodoklar yavaşlar ancak direk kafaya nişan alarak bunu telafi ediyorlar. o arbaletin normal hasarı bile ölmesine yeter aslında.

Süvarilerde Svadyalı Şövalye
Piyadelerde Nord Kahramanı
Kundaklı Yaylarda Rodok Keskin Nişancısı
Okçularda Sarranid Kıdemli Okçusu
Başka soru?  :smile:

Ya bunları boşverinde oyundaki en iyi kralı söleyin :grin: bence hiçbiri hepsi sahtekarlıkla almış hakedenlerdende lethwin ufuk aşan hep nord olmuşsumdur bu yüzden  :mrgreen:

WhiteDante said:
Ya bunları boşverinde oyundaki en iyi kralı söleyin :grin: bence hiçbiri hepsi sahtekarlıkla almış hakedenlerdende lethwin ufuk aşan hep nord olmuşsumdur bu yüzden  :mrgreen:
ben İncili Arvayı tahta çıkarmıştım delimidir nedir zırp pırt lord sürgün ediyor biz onları kazanırken popomuzdan ter döküyoruz la XD

aloneordead said:
Bertingo said:
Glaber said:
montana255321 said:

kimse vaegir okçularını katmamış hesaba bence en iyi okçu grubu onlar hem seriler hem de attıklarını vuruyorlar ayrıca lalezitin eğitim yaptıı bir kaleye yaklaşırken hikayesini dinlerseniz kendisi de söylüyor zaten ve en iyi kale savunanlarda nordlar adamlar sparta gibi kalkanları çekiyorlar önlerine :grin: :grin:
allahını seveyim o adamın hikayeyi sen farklı yorumlamış isin adam anca saklanınca sarranidlere ve kergitlere karşı işe yarıyorlar demiş çok iyi bir birim değiller zaten daha hızlı olan sarranid kraldır

Bence Ova savaşlarında Kergit atlı okçuları daha iyi olabilir.Hem zırhlarıda diğerlerine göre biraz daha iyi düşmanla temas etmiyor.atlarıda koşu atı yani çok hızlı.onları yakalayana kadar kalkanın yoksa veya dayanıklı değilse okuyla büyük hasar verir.

ridibunda99 said:
WhiteDante said:
ben İncili Arvayı tahta çıkarmıştım delimidir nedir zırp pırt lord sürgün ediyor biz onları kazanırken popomuzdan ter döküyoruz la XD
ben çıkarmamıştım piçi çıkarmıştım bide lethwini incili böyleyse ben heç gusura bakamsın diplomaside bile evlenmem letwhin akar
Caliph said:
Double post yapmayalım lütfen.

Sarranid akar.
Caliph lafı koymuş beyle dağılın.

@Redneck  Nor Kahramanı  :cry:

Süvari olarak Svadyalı Şövalye ve Kergit Kdm. Atlı okçu
Piyadeye karşı piyade olarak Nord Kahramanı,süvariye karşı piyade olarak Kdm. Rodok mızrakçısı + Rodok Çavuşu. Genellikle bu şekilde ordu kurarım.
Okçu olarak Rodok keskin nişancısı kullanıyorum ama meydan savaşlarında Sarranid Kdm. Okçusu ile beraber kullanıyorum.

Ben her zaman %100 zorlukta Svadyalı Şovalye, Kergit Kargıcısı, Veagir keskin nişancısı, Rodok keskin nişancısı, Nord Kahramanıyla Yenilmez bir ORDU olmuştum hilesiz...

Furkan Uçar said:
Ben her zaman %100 zorlukta Svadyalı Şovalye, Kergit Kargıcısı, Veagir keskin nişancısı, Rodok keskin nişancısı, Nord Kahramanıyla Yenilmez bir ORDU olmuştum hilesiz...
O kadar parayı nerden buluyon olum ? Ben ay sonunu zor getiriyorum 1 kale 1 köy var şuan yeni birkaç saat önce açtım.

Black_Paw said:
Furkan Uçar said:
O kadar parayı nerden buluyon olum ? Ben ay sonunu zor getiriyorum 1 kale 1 köy var şuan yeni birkaç saat önce açtım.
Şşşşşttt  :lol:

Ben de diyorum niye açılmıyor artık daha önce 380273 kere açılmış "En güçlü krallık?" türü konular. Böyle bir konu açılmış meğersem.

Güçlü askerler yağmacılar. Oyun ilerledikçe sayıları 60'lara varıyor. Lord Meriga'yı az kovalamadılar.

Back
Top Bottom