Dragon Age

Users who are viewing this thread

DAII'yi hiç oynama o zaman. Onda yetenek basmana da gerek yok, bas R'ye gitsin otomatik olarak düşmana sadece saldırsın geçsin. Origins'i öyle yapman olmamış bence, tabi herkes sevecek diye birşey yok ama yinede güzel oyundur Origins.

Çift post için kusura bakmayın, editlemeyeyim bunu dedim. İki yeni video yayınlanmış DA: İnquisition ile ilgili. Videolardan anladığım kadarıyla combat sistemi fena değil gibi tamam ama ırklar yine olmayacak gibi sanki (videoda bahsediliyor da bana olmayacak gibi geliyor) ve oyunun senaryosu konusunda hala aynı düşüncedeyim; hiçte iç açıcı olacak gibi gelmiyor. Ayrıca 2. oyunda gördüğümüz Varric'i sorgulayan kız bu oyunda da yer alacak belli. 2. oyunun devamı işte dediğim gibi ama değilmiş gibi gösteriyorlar o yüzden 3 ibaresini kaldırmışlar sözde  :???: Buyrun videolar;

DaO i oynayıp DAII geçenler sevmiyor çünkü 2side farklı oyun, benzerlikler çok az ama metin2 ye kadar benzeten biri varsa DAII'yi anlamamış demektir. originsi azıcık oynayıp sevmeyen biriyse bende olduğu gibi grafikleri ve renk skalası yüzünden önyargılı yaklaşmıştır. origins uzun süre oynanınca çok güzel olduğu anlaşılıyor. ve DAII de güzel bence, öğle 2-3 skille basacağını söyleyenler oyunda combo yapıldığından haberi olmayanlar. rogue ile combo yapımı zor oluyo ama mage-warrior ile seçenek fazla.

http://www.youtube.com/watch?v=R_YtHNEdi30

yeni oyun da originsle aynı tadı verecek gibi gözükmüyor ama kendi çapında çok güzel.
AMA
2014 sonbahar  :shock: konu kitlense yeridir.

Goker said:
Lothering'den bir kere ayrıldıktan sonra bir daha geri dönemiyorsun. Leliana'yı unut.

Orzammar sol üst köşede, Frost Mountain bölgesinde.
Oyunun mantığını çözemeyip 4 gün harcamıştım orada sura yürümek yerine tüm yan görevleri yapmıştım :grin: fatede harcadığım zaman :sad:

Goker said:
Lothering'den bir kere ayrıldıktan sonra bir daha geri dönemiyorsun. Leliana'yı unut.

Orzammar sol üst köşede, Frost Mountain bölgesinde.

dönebiliyorsun ama hiç bir anagörevi bitirmemen gerek. örneyin ben lothering den sonra elflere gidiyorum ve ormanın 1. kısmını temizliyorum, sonra şehre gidip para kasıyorum, sonra köyü ölülerden kurtarıyorum ve lothering hala ayakta. (uzun zaman önce oynamıştım ama %90 dediğim doğru)

Yalnız orası sen çıktıktan sonraki gün yagmalanıyor. Belki bug olmuştur ya da sürüm farkı felan da olabilir. Çünkü ormana hemen gidememen lazım. Oranın açık olması enteresan.

Arkadaşlar Archdemon'a karşı hangi savunma olur diğer ejderhalar ateş savunmasıyla rahat kesiliyor. Birde Başlangıç olarak zorda başladım çok güçlü rakiplerler geliyor sürekli ben lvl alıyorum tamam şimdi rahat keserim diyorum daha da güçlü oluyor rakiplerde.
Berserkerim ama tek elli kılıç daha seri vuruyor ıskalamadan anlamadım bu işi. Silah olarak İnancın ışığımı o baltayı kullanıyorum.

Erudito said:
Archdemon spirit hasarı veriyor, fiziksel ve spirit bas tamamdır.

Teşekkür ederim.
Kardeş birde bu  juggernaut armor için havuzdan çanağı alıyorum içine su dolduruyorum sunağa gidip koyuyorum dua edince su gaz oldu uçtu diyor. sonra  2 tane yaratık çıkıyor görev tamamlandı diyor ama kapı hala kitli çanakta kırlmıyor.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Yalnız orası sen çıktıktan sonraki gün yagmalanıyor. Belki bug olmuştur ya da sürüm farkı felan da olabilir. Çünkü ormana hemen gidememen lazım. Oranın açık olması enteresan.

ormandan önce elf kampı var. benimki eski sürüm olabilir.

kurmayalbay said:
Arkadaşlar Archdemon'a karşı hangi savunma olur diğer ejderhalar ateş savunmasıyla rahat kesiliyor. Birde Başlangıç olarak zorda başladım çok güçlü rakiplerler geliyor sürekli ben lvl alıyorum tamam şimdi rahat keserim diyorum daha da güçlü oluyor rakiplerde.
Berserkerim ama tek elli kılıç daha seri vuruyor ıskalamadan anlamadım bu işi. Silah olarak İnancın ışığımı o baltayı kullanıyorum.

bence en iyi tek elli balta şehirdeki sokaktaki haydutların liderinden düşen, onu öneririm. bide archdemon u tek başına nightmare de kesen rouge gördüm  :shock: . tüm ek paketleri indirmiş 21-25 lvl falan olmuş, tüm iksirleri içiyo ve biraz da mikro ile kesiyo. (ejderin hep yanında duruyo)

Back
Top Bottom