Diyalog Diyalog Diyalog

Users who are viewing this thread

thebabakonda

Regular
Beyler bence bu oyuna sağlam yedirilmiş ve yerinde çokça diyalog gelirse şu an oyuna soğuk bakan kişilerin %90 ı memnun olacaktır, açıkçası ben diyalog ve bazı saçma yapay zeka hareketleri dışında bir de minik optimizasyon düzeltilmeleri dışında bir ihtiyaç görmüyorum

Hayatım, giremediğim, girsem de droptan, bugdan hareket edemediğim oyunda ne diyaloğu? Makyajla Bülent Ersoy'da seksi.
Optimizasyon düzeltmeleri diye cümlenin sonuna ekleme yapmış zaten, gerçekten Bülent Ersoy örneğine gerek var mıydı veya böyle aşağılayıcı ve itici bir üsluba?

Beyler bence bu oyuna sağlam yedirilmiş ve yerinde çokça diyalog gelirse şu an oyuna soğuk bakan kişilerin %90 ı memnun olacaktır, açıkçası ben diyalog ve bazı saçma yapay zeka hareketleri dışında bir de minik optimizasyon düzeltilmeleri dışında bir ihtiyaç görmüyorum
Haklısın kardeşim kesinlikle RPG'nin asıl zevk veren kısmı diyaloglar. Kral olsan kral olduğunu hissedemiyorsun. Direkt Warband'dan kopyala yapıştır diyaloglar var. Oyun içeriğini zenginleştirecek rol ögeleri ve hatta minik hikayeler oyunu yürüten şeyler olacaktır. Konu altında yersiz bir üslup ile cevap verenleri görmezden gelmeni tavsiye ediyorum. Cevap vermen halinde ceza alabilirsin.

Edit: Optimizasyondaki minik düzeltmeler kısmına da katılıyorum. 30 Marttan bu yana oyunu oynatamayacak kadar sorunla hiç karşılaşmadım. Sadece akıcı oyun için kalabalık savaşlarda düşüğe almam gerekti. Benim bu konuda beklentim bilgisayarımın diğer oyunlarda aldığı performansa yakın, yani yüksek ayarlarda sorunsuz oynatsın yeter. Onun dışında bir sorunla zaten karşılaşmadım. Sadece 1 keresinde şehirde çetelere saldırmaya çalışırken evin çatısında spawn oldular. Başka bir şey ile karşılaşmadım.

Forumda kimse yapılması imkansız şeyler istemiyor zaten.İçerikleri uygun olsun,boşluklar doldurulsun,yapay zeka düzelsin herkesin fikri değişicek kimse oyunun veya şirketin kötülüğünü istemiyor burda.

Katılıyorum dediğin etkiyi yapar bencede.Savaş harici çok boşluğa düşüyoruz.Mesela şehir yönetiminin içinde bile kaybolmalıyız.Umarım tam sürüme doğru bunlar yapılır adım adım.
Bu arada Mute soğuktur.

Last edited:
Hayatım, giremediğim, girsem de droptan, bugdan hareket edemediğim oyunda ne diyaloğu? Makyajla Bülent Ersoy'da seksi.
Çok güzel ifade etmişsiniz ben de sizin gibi düşünüyorum kesinlikle oyuna bayağı optimizasyon gerekli ama dediğim gibi diyalog olmadığı sürece optimizasyon oyunu bana oynatamaz , bültent Ersoy konusunda katılmıyorum ama bence makyajlı da seksi değil ?

Back
Top Bottom