Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Users who are viewing this thread

http://www.divinerp.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=40

arkadaşlar zahmet olmassa şurayı bir doldurun güzel bir planımız var

admin,mapper,rehber,moderatör alımımız başladı arkadaşlar site üzerinden 3 veya 4 faydalı konu açtıktan sonra bana başvuru atabilirsiniz

not = daha önce hangi sunucuda olduğu hangi klanda kimlerle çalıştığı şurada oynadı burada yaptı beni ilgilendirmez ben önüme bakarım herkes başvurabilir bekliyorum başvurular forum üzerinden olucak dediğim gibi www.divinerp.com/forum

not 2 = bazı arkadaşlar sunucu açılmayacak demiş ancak sunucu kesin olarak açılıcak 2 ay peşin ödendi biz denemesini yaptık haritadan dolayı sunucudaki ram yetersiz geldi ram siparişi verdik ayın 18-19'unda bir ram artışı olucağından sunucuyu açıp emeklerinizin tekrar boşa gitmesini istemeyiz

not 3 = başka bir sunucuda oynayıp bizim sunucumuza gelmek istemeyenler yani orada parası bulunup ben burada kastım ben burda kalıyım diyenler sunucuda zaten başlangıç parası role uygun ayarlı hancılıktan köle satışından vb. şeylerden para kazanabilirsiniz

şimdilik bu kadar arkadaşlar takipte kalın

www.divinerp.com

beklenmedik bir arıza çıktı arkadaşlar şuan için pw yerine nwye odaklandık o yüzden tr_pw_roleplaye giriş yapabilirsiniz bizim sunucumuz bir müddet daha yok ortalıkta zaten bir nevi kısa süreli rol sunucusu yapıcaz zevkinizi alıcaksınız doruk noktasında bırakıcaz teşekkürler ilginiz ve anlayışınız için

Bu arada bu çeviri iyi hoş da, bunu herkesin indirmesi gerekiyor.

Sunucunun strings.txt dosyasını editleyince bunları giren görmüyor, teker teker herkesin indirmesi gerek. Yükleyin bir yere buraya linkini atın isterseniz.

Anani said:
Bu arada bu çeviri iyi hoş da, bunu herkesin indirmesi gerekiyor.

Sunucunun strings.txt dosyasını editleyince bunları giren görmüyor, teker teker herkesin indirmesi gerek. Yükleyin bir yere buraya linkini atın isterseniz.

bu sadece sunucu için yapılan birşey olduğu için diğer sunuculara giricek olanların indirmesini engelledik yani indiren istesede giremiyecek v0.5 sürümünde bir hata olduğu için yayından kalktı v1.0'da düzeltildi bizi diğer serverlar ilgilendirmiyor

Ne dediğini hiç anlamadım ama demek istediğim strings.txt dosyasını editlemen tek başına hiçbir işe yaramaz, herkese bir şekilde bu türkçeye çevrilmiş string.txt'yi ulaştırman lazım.

Ha veya sanırım sadece sizin sunucuda oynayacağını kesin gösteren bir tayfaya mı özel olarak atıyorsunuz?

Anani said:
Ne dediğini hiç anlamadım ama demek istediğim strings.txt dosyasını editlemen tek başına hiçbir işe yaramaz, herkese bir şekilde bu türkçeye çevrilmiş string.txt'yi ulaştırman lazım.

Ha veya sanırım sadece sizin sunucuda oynayacağını kesin gösteren bir tayfaya mı özel olarak atıyorsunuz?

sadece belirli kişiler için yapılmış birşey bu diğer oyuncularda isterlerse özelden ulaşabilirler

-her sorun düzeltildi.
-türkçe yama v2.0 yayınlandı ve bitti geçmiş olsun kullanan arkadaşlara hayırlı olsun.
-kale için spawnlanamama sorunu düzeltildi.
-hanlar eklendi. 1 minas trith 1 isengard
-cüce mekanı eklendi.
-hobbit mekanı eklendi.
-easter eggs 8 adet haritada mevcut :grin: (suprise)
-köyler eklendi.

ve daha birçok yenilik umarım beğenirsiniz arkadaşlar hayırlı olsun

sunucu açılışı 27.07.2014 olarak belirlendi kesinlikle ve kesinlikle erteleme gibi bir durum söz konusu değildir şimdiden hepimize başarılar ve iyi oyunlar

Tam bilmediğimden soruyorum da şimdi Minas Tirith yazmışsın Lotr Rp'si mi olacak harita tam olarak nasıl yani?

Back
Top Bottom