Divine Roleplay - Sunucu Açık !! Son Sayfadaki Bilgilendirmeyi Okuyun

Users who are viewing this thread

BlackGate said:
Knife said:
BlackGate said:
Knife said:
İşte ne işe yarıyo

gölge ölçümü diye nerede bahsetmişim ?
tr yamadan ilk görüntüler yerinde üçüncü resim.sağdaki kısımda sonlarda divine--Otomatik gölge ölçümü

o özellik orada yazanla aynı değil onu biz modelleme paketiyle bir yapmaya çalışıyoruz güneşin fazla olduğu yerler gibi otomatikmen göze uygun bir hal alıcak tr yama ve model paketi bütün gibi düşün
tamam saol 20 dakka sonra yarın açılacak olcak

Knife said:
BlackGate said:
Knife said:
BlackGate said:
Knife said:
İşte ne işe yarıyo

gölge ölçümü diye nerede bahsetmişim ?
tr yamadan ilk görüntüler yerinde üçüncü resim.sağdaki kısımda sonlarda divine--Otomatik gölge ölçümü

o özellik orada yazanla aynı değil onu biz modelleme paketiyle bir yapmaya çalışıyoruz güneşin fazla olduğu yerler gibi otomatikmen göze uygun bir hal alıcak tr yama ve model paketi bütün gibi düşün
tamam saol 20 dakka sonra yarın açılacak olcak

hatırlattığın iyi oldu :grin:

BlackGate said:
Redstone Knight said:
BlackGate said:
Redstone Knight said:
İstedikleri cezayı versinler ama yemin ediyorum bu adminler beyinsiz.

Map'i mod sanan, kendinden daha iyisini yapanları özentilikle suçlamaya çalışan akılsız admin mi dersin,
Diğer sunucuya girenleri banlayan, en olmasam sunucuları hiç demeye çalışan şerefsiz admin mi dersin...

anlamadığım şey nedir bu kızgınlığın 1.biz mod diye birşey demedik harita dedik mod paketi farklı birşey ve o mod değil (model) çok yanlış şeyler anlamışsın 2.özentilikle kimi suçlamışım ? bu olayı zaten ilk biz düşündük zaten ban listte mevcut olduğun için belkide problem budur bilemedim ama 3.ben olmassamı revolutionda dedim ve evet halada sözümün arkasındayım merak etme 4.ben kendi oyuncumu düşünürüm banane sgamingde oynayandan banane revoda veya herhangi bir yerde oynayandan gelmesin arkadaşım çokmu zor gelmesin kalsın tek bir yer benimsesin 5.olarak yazdıkların umurumda değildi ama arkadaşlar cevap vermemi istedi :smile:

zamanında iyi yorum atmıştın evet ancak sende bir taraflara çekilmişsin dediğim gibi hiçbir önemi yok oradaysan orada kal boşuna sitede ban listesi diye konu açmadık demi tüm banlı arkadaşları neden banlandıklarını aynen banlistteki gibi paylaşıcaz log paylaşımları yapıcaz bu sayede hiçbir problem çıkmıyacak

1.
Makaveli_Shakur said:
Mucahit Han said:
Ambrosia tarafından LOTR-RP modu yapılıyor aslında sizdemi aynısını yapıyorsunuz?  :razz:
Edit: SGaming ve Gas Mask'ın ortak olduğu sunucu için yapılıyor.

Bir dakika bir dakika ? LOTR Mod mu harita mı :grin: LOTR mod u zaten var ismide The Hornburng bilen bilir zaten araştıran bilir daha doğrusu :smile: Boşuna insanları kandırmasın kimse LOTR haritasi ise şu an ilk ve tek biz yaptık :smile: Yani kimse bize özenmesin rica ediyoruz :smile:

Modları map ile karıştıran bir admininiz var tebrikler.

2. Modpack dediğin şey çeşitli modların bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir şey. Ayrıca modu model sanan bir admininiz daha var tebrikler.

3.
Makaveli_Shakur said:
Mucahit Han said:
Ambrosia tarafından LOTR-RP modu yapılıyor aslında sizdemi aynısını yapıyorsunuz?  :razz:

Bir dakika bir dakika ? LOTR Mod mu harita mı :grin: LOTR mod u zaten var ismide The Hornburng bilen bilir zaten araştıran bilir daha doğrusu :smile: Boşuna insanları kandırmasın kimse LOTR haritasi ise şu an ilk ve tek biz yaptık :smile: Yani kimse bize özenmesin rica ediyoruz :smile:

4. Admin saçmalıyor vol. 4: Bir kaç aydır Warband multiplayer'da serverlist sıkıntısı çektiğim için giremedim ki sizin sunucunuza daha bakmadım bile. Banlanmışım, ilginç...

5. İnan Revolution'da kimsenin seni önemsediği yoktu ki Dahaka olayında Dahaka'lardan birinin Esfiex, diğerlerinin sen ve arkadaşın olduğunu söylemiştin. Dahaka'ların troll olduğunu sende biliyorsun. Emin ol kimse troll bir admin istemiyor.

6. Kendini fazla önemsiyorsun ve Multiplayer insanların başkalarıyla oynaması içindir. Birinin benim server'ımı millet ev benimsesin demek yanlış. Bu insanlar alıştırılan köpekler değil.

uzun uzun bu çocukca yazılarını cevaplardımda gelme lan muhtaçmıyım ben sana diyorum madem böyle seviyesiz konuşmalardan anlıyosunuz hadi yaylan gülüm sen hariç şikayet olmadı daha ağlama

Cevap veremeyen admin ben uğraşamam diyerek gitti. İyiymiş.

Redstone Knight said:
BlackGate said:
Redstone Knight said:
BlackGate said:
Redstone Knight said:
İstedikleri cezayı versinler ama yemin ediyorum bu adminler beyinsiz.

Map'i mod sanan, kendinden daha iyisini yapanları özentilikle suçlamaya çalışan akılsız admin mi dersin,
Diğer sunucuya girenleri banlayan, en olmasam sunucuları hiç demeye çalışan şerefsiz admin mi dersin...

anlamadığım şey nedir bu kızgınlığın 1.biz mod diye birşey demedik harita dedik mod paketi farklı birşey ve o mod değil (model) çok yanlış şeyler anlamışsın 2.özentilikle kimi suçlamışım ? bu olayı zaten ilk biz düşündük zaten ban listte mevcut olduğun için belkide problem budur bilemedim ama 3.ben olmassamı revolutionda dedim ve evet halada sözümün arkasındayım merak etme 4.ben kendi oyuncumu düşünürüm banane sgamingde oynayandan banane revoda veya herhangi bir yerde oynayandan gelmesin arkadaşım çokmu zor gelmesin kalsın tek bir yer benimsesin 5.olarak yazdıkların umurumda değildi ama arkadaşlar cevap vermemi istedi :smile:

zamanında iyi yorum atmıştın evet ancak sende bir taraflara çekilmişsin dediğim gibi hiçbir önemi yok oradaysan orada kal boşuna sitede ban listesi diye konu açmadık demi tüm banlı arkadaşları neden banlandıklarını aynen banlistteki gibi paylaşıcaz log paylaşımları yapıcaz bu sayede hiçbir problem çıkmıyacak

1.
Makaveli_Shakur said:
Mucahit Han said:

Modları map ile karıştıran bir admininiz var tebrikler.

2. Modpack dediğin şey çeşitli modların bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir şey. Ayrıca modu model sanan bir admininiz daha var tebrikler.

3.
Makaveli_Shakur said:
Mucahit Han said:

4. Admin saçmalıyor vol. 4: Bir kaç aydır Warband multiplayer'da serverlist sıkıntısı çektiğim için giremedim ki sizin sunucunuza daha bakmadım bile. Banlanmışım, ilginç...

5. İnan Revolution'da kimsenin seni önemsediği yoktu ki Dahaka olayında Dahaka'lardan birinin Esfiex, diğerlerinin sen ve arkadaşın olduğunu söylemiştin. Dahaka'ların troll olduğunu sende biliyorsun. Emin ol kimse troll bir admin istemiyor.

6. Kendini fazla önemsiyorsun ve Multiplayer insanların başkalarıyla oynaması içindir. Birinin benim server'ımı millet ev benimsesin demek yanlış. Bu insanlar alıştırılan köpekler değil.

uzun uzun bu çocukca yazılarını cevaplardımda gelme lan muhtaçmıyım ben sana diyorum madem böyle seviyesiz konuşmalardan anlıyosunuz hadi yaylan gülüm sen hariç şikayet olmadı daha ağlama

Cevap veremeyen admin ben uğraşamam diyerek gitti. İyiymiş.

:grin: takıl diğer sunucularda dostum sana ihtiyaç yok zaten sunucuda banlandıysan banlı kalıcaksın ben ban listesini bu gece paylaşıcam isimleriyle birlikte revolutionun loglarına hala erişebiliyorum bundan tarığın haberi varmı bilemem ancak oradaki tüm isimleri vb. şeyleri ayarladım bu trollerin hepsini sunucuda ban liste ekledim bu gece isimleriyle birlikte paylaşınca görürsün beğen yada beğenme sana muhtaç değiliz canım benim anladın mı istenmedin diye bu karalama neyse istediğini yap istediğini söyle yav he he diyorum bundan sonra hadi gülüm yandan yandan yürü

Selamlar.Öncelikle yaptığınız davranışlar hiç iyi değil.Burada kendinizi tanıtıyorsunuz insanlarda düşüncelerini yazıyor.Numara vermek,skype gelmedin gibi cümleler çocukca.Ayrıca çocuk diye davrandığınız Baturalp yani Pagan tanıdığım kadarıyla gayet saygılı,dürüst ve sevdiğim bir insan.Ayrıca davranışlarınız yaşınızı yeterince açığa çıkarıyor.Milletle sürekli yaş kavgası vb. kavgalara girmenize gerek yok.Forum burası kavga mekanı değil.Bunu idrak etmek o kadarda zor değil diye düşünüyorum.İyi kavgalar.

Bdew said:
Selamlar.Öncelikle yaptığınız davranışlar hiç iyi değil.Burada kendinizi tanıtıyorsunuz insanlarda düşüncelerini yazıyor.Numara vermek,skype gelmedin gibi cümleler çocukca.Ayrıca çocuk diye davrandığınız Baturalp yani Pagan tanıdığım kadarıyla gayet saygılı,dürüst ve sevdiğim bir insan.Ayrıca davranışlarınız yaşınızı yeterince açığa çıkarıyor.Milletle sürekli yaş kavgası vb. kavgalara girmenize gerek yok.Forum burası kavga mekanı değil.Bunu idrak etmek o kadarda zor değil diye düşünüyorum.İyi kavgalar.

benim için bir öneminiz yok dediğim gibi dostum nereden geliyorsanız orada kalın :smile:

Redstone Knight said:
UCNs_Darklord said:
Frasper mı? Üstüne para versen oynanmaz. Diğer server haritasını editlerken duvarları tükürükle yapıştırmış herhalde, o neydi öyle?!

Frasper'a yüklenmeyin. PW mod için scene yapıp detaylandırabilecek az insan var.

bunları yazmasaydın keşke ha bunu yazdıktan sonra konudada baya şey yazdın ee ? sonuç beğenmiyen gelmesin dostum isteyen oynamasın zorla biz kimseyi sokmuyoruz buraya gelicek zaten arkadaşlar beni çoktan steamden ekledi şifreli yapıcaz zaten büyük ihtimal yani kendinizi böyle özel sanmayın lütfen

Bdew said:
Saygı 0 olunca böyle oluyor.

kesinlikle haklısın sana veya başka birine saygı göstermem için önce onunda bana göstermesi gerek ama sana göstermeme gerek yok çünkü seni tanıyorum ve sharpwoodları dağıtanda benim gelmessen gelme :smile:

Bdew said:
Buda senin insanlık seviyeni gösteriyor.Bu arada fırasper abi ban liste eklermisin?

eklememe gerek yok zaten ilk listede mevcut sen ve ekibin :grin: önemsiz varlıklar ban listesinde görebilirsin

Makaveli_Shakur said:
Yav he he
buggün açılcak yapın saat 2ye 15 var :wink: ama malesef giremicem sunucuya warbandada wfasdada sunucuya bağlanamadı diyo bir oyun başlat diyince :sad:

faction isteyen arkadaşlar bilgi almak için bugün steamimden veya diğer arkadaşların steaminden ulaşsın bannerlarınızı almak istediğiniz kaleyi belirtin size resimler ve bilgileri verilir

Back
Top Bottom