Deprem(Yunanistan 7.2)

Users who are viewing this thread

Astendrache said:
tlgklz said:
Bir Plaka Daha Oynadı beyler. (Malum Türkiye, Fay hattında yer alıyor. Demek ki Dünyada sabit olamayan Plakalar Oynamış biraz.)

Olum korkutma şimdi hepimize üç buçuk attırcaksın.
Ölüm'den çok korkan bir kişiydim ama sanki Ölümsüzlük Power skilim aktif oldu güç geldi la bana.

tlgklz said:
Kahretsin ki biraz önce Facebook'a girdim Adamın attığı lanet durum:

DePreM saNdıNız deMi?¿ kOrkMaYın haYaLLeRim YıqıLdı .s

Aynısını tweet attım ben afshshahd

Deprem uykumdan uyandırdı ya. Çok ekşınlıydı

1506793_10152228530489125_8329476650386179657_n.jpg

Biz baya bi hissettik ya.İlk fazla önemsemedim sonra televizyon bayağı bir sallanınca panikledim.Duvardan çatlama sesleri geldi.Başım falan döndü.Ölcez falan zannettim ya ben.

İstanbul Şişli çok kötüydü ya.

5-10 saniye sallandım direk çıktım dışarı.
İnşallah istanbul depremini tetiklemez.

Camdan atlayanlar varmış  :lol:

Camdan atlayanların iyi mizahını yaptık ama bir sonraki depremde ilk atlayan ben olurum. :/

ShooTR said:
Son yazı montaj gibi geldi ve montaj ise sen suç işliyorsun bu kişi böyle demediyse eyer iftiraya kadar giriyor bırak müslümanlığı insanlığa aykırı bir durum.

Yaptığım bu onur kırıcı hareketleri pilavlı sohbette açıklayıp beni doğru yola çekersen sevinirim.

Erozbey said:
ShooTR said:
Son yazı montaj gibi geldi ve montaj ise sen suç işliyorsun bu kişi böyle demediyse eyer iftiraya kadar giriyor bırak müslümanlığı insanlığa aykırı bir durum.

Yaptığım bu onur kırıcı hareketleri pilavlı sohbette açıklayıp beni doğru yola çekersen sevinirim.
Pilavlıyada bekleriz nası olsa izmitlisin yakınsın.

Back
Top Bottom