Deprem(Yunanistan 7.2)

Users who are viewing this thread

Girebi said:
Şu ana kadar can kaybı/yıkım haberi duymadım. Ama depreme ne kadar hazırlıksız olduğumuzu bir kere daha görmüş olduk böylece.

Korkudan ne yapacağımızı bilmiyoruz ki.... (camdan da atlar mı insan.depremde ölmesen ordan atlayınca öleceksin  :cry:)

Bizim karşı komşu, "yangın mı çıktı, noluyo? " deyince hafif tebessüm ettim. Ahh be abim. Deprem oldu ne yangını :sad:

Adam ya uyuyordu ya da telaştan ne diyeceğini bilemedi.

Bilgisayardaydım ve monitör bi sağa bir solo yatmaya başladı.Ben soğuk kanlıydım ama ailemin isteğiyle dışarı çıktım direkt.Bayağı hissettim ama kitaplık devrildi :sad:

Tenzō said:
Uyuyordum. Birden hafif hafif sallanmaya başladım. Başta çakmadım, hoşuma gitti. Ondan sonra bir fırlamam var. Hala nefes nefeseyim.
Bende uyuyordum sallanmaya başladı o sallantı çok hoşuma gitti bende kalkmadım  geçene kadar. Bu arada Karşıyaka'da oturuyorum.

İzmitte oturuyorum gram hissetmedim. İşsiz olduğum için 8'de kalkıp elimi yüzümü yıkayıp televizyona oturdur aha şimdi sizden duyuyorum ve televizyondan izliyorum.
Bkz: Halk Tv

Uykuda yakalansam kesin hissetmezdim. Ev başıma yıkılsa yine uyurdum.

Yunanistan`da insanlar balkona çıkarken, bizimkiler sokağa çıkmış.

Homeros said:
Yunanistan`da insanlar balkona çıkarken, bizimkiler sokağa çıkmış.
Buradan bizim daha zeki olduğumuz açıkça belli oluyor. Sokaklardaki Boş alanlara Daş düşemez (düşer ama uzak sayın), Yunanistan'da ki 1 balkon yıkılsa Üstündekiler altındakiler ölür.

Camdan atlama ise balık severliğimizden dolayıdır. Bir an önce Suya aman Açık havaya geri kavuşmak isteriz.

Bursa'da baya bi hissedildi.
Tam depremin olduğu yer;
10403724_644155799000592_5861224496525986965_n.jpg
1466179_644157095667129_4270685135070120405_n.jpg

İzmit hafif sallandı. Uyurken yakaladı beni de. Başta hoşuma gitti ama gözleri açıp lambaların sallandığını görünce tüm neşem gitti. Lan 99 'da deprem oldu diye Adapazarı 'na gittik sağlam evlerde oturduk, 13 yıl sonra tekrar taşındık depremler başladı. Çok şanslıyım sanırsam.

Back
Top Bottom