Defenders Of Freedom

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

kocagil

Recruit
                                                        Defenders Of Freedom

Kuruluş:24-05-2011
Tag: _DF_

Chirkef Steam ID=      "kocagil31"
Başkan:Beydemir                                                                                    Beydemir Steam ID=  "beydemir31

ÜYELERİMİZ                                                                                              [

Chirkef            Gazi
Beydemir        Burak
Hayalet            Hasan
ClarkGreen      Onur
FeeL_Power    Tolga
Warrior            Ömer
AssasiNo          Alperen
nFrtty              Süha
Rudd                Cem

Team Speak 3 Şifremiz="tnt"

Yapılan Resmi Maçlar      Yapılan Antreman Maçları                                           
                                                                                                                  SoE-DF
                                                                                                                  GH -DF
                                                                                                                  DF -FoD

Yapılan maçlarda soe-df koyamazsın 5 kişiydiniz biz ben yoktum ama 8 kişiydik o yüzden biz yeneriken ant yi iptal etti napolyon ayrıca ant maçları yazılmaz

5 kişisiniz 12 kişi neyi bekliyecek sizimi hayır adam gibi adamlarınız yok kayberken kaçarlar sonra konunuza ant maçını biz yendik yazarsınız
artık ne diyeyim düşmanımızdan bile .. çıktınız be

nonever said:
Yapılan maçlarda soe-df koyamazsın 5 kişiydiniz biz ben yoktum ama 8 kişiydik o yüzden biz yeneriken ant yi iptal etti napolyon ayrıca ant maçları yazılmaz

5 kişisiniz 12 kişi neyi bekliyecek sizimi hayır adam gibi adamlarınız yok kayberken kaçarlar sonra konunuza ant maçını biz yendik yazarsınız
artık ne diyeyim düşmanımızdan bile .. çıktınız be
Ben orda skor göremedim.

skor neden koyalım ki biz bir dostlk maçı yapmışız adam 3 kişi eksik oynarken yenorsunuz diye  maçtan attı skor un ne öncemi var bu arada anterman maçı sonuçta.. sizide ilgilendirmez koyup koymamam

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom