Dükkan kirası

Users who are viewing this thread

Uarcan

Beyler,Sadece bir adet kadife dükkanım var haftalık olarak 40.000 dinar kazanıyorum.Daha çok kazanmak için ne yapmak gerekir ?

Uarcan said:
Beyler,Sadece bir adet kadife dükkanım var haftalık olarak 40.000 dinar kazanıyorum.Daha çok kazanmak için ne yapmak gerekir ?

Daha ne kazanacaksın? Çok yüksek kazanıyorsun. Kadife dükkanın Bağdat caddesinde heralde.

Valla yetmiyordu neyse 1 dinardan 9 dükkan daha aldım da krallık hazinesi azda olsa doldu.Ama bana tek dükkan olayı lazım.Savaşa girince oralardan kira gelmiyor.

Asker masrafları ve alışverişe yetmiyordu.Haftalık 30.000 dinarı ben harcıyorum zaten

@lorddarknes

Yağma yapmam emekçi köylüler ve kervanlardan asla çalmam.Köyden vergi bile almayacağım ama en düşük seçeneği var minimum

@Caliph

Zırhlarım,atlarım ve silahlarım için para gidiyor.Sonra şölen veriyorum krallara ilişki arttırmak için para gönderiyorum.Ayrıca köyleri iyileştirmek için inşaat

@Berker1907

Valla 40.000 yetmiyordu 400.000 oldu da rahat nefes aldım

beyler ben dükkandan 10 bin dinar kazanıyordum tweakmb diye bir program onu kullanıyorum 500 bin 1 milyon dinar kazanıyordum :grin: çok güzel bir program köy tweakmb yle kira vergilerini artırıp 100 bin dinar yapıyordum :grin:

O kadar parayı bi çırpıda kazanınca oyunun zevki çıkmaz bence.

Gerçekçilik artıyor.K.bkmayın ama normal halinde bazen asker maaşını bile ödeyemiyorum böyle kral mı olur ?

Uarcan said:
Gerçekçilik artıyor.K.bkmayın ama normal halinde bazen asker maaşını bile ödeyemiyorum böyle kral mı olur ?
Asıl gerçekçi hali normali, çünkü sen köy yağmalamazsan köylerin vergisini azaltırsan tabi ki hilesiz geçinemezsin.

Samdomanld said:
Uarcan said:
Asıl gerçekçi hali normali, çünkü sen köy yağmalamazsan köylerin vergisini azaltırsan tabi ki hilesiz geçinemezsin.
+1 Azıcık mantık :smile:

Adam 10k dinara dükkan alıyor dükkan kendisini 1 haftada kendini telafi etmekle kalmıyor + 3 katı daha para kazanıyor o zaman dükkanı satan lonca başkanının kafasına sorun var demektir :grin:

Grubunun maaşını ödeyemeyeceğini düşünüyorsan kendini ona göre ayarlıycaksın hileyle Kral olacağına hancı ol daha iyi.

ontctl said:
nasıl yaptın 400.000 i bende 10.000 gelince şükrediyorum anlatsana bi nasıl yaptığını bide hangi modda oynuyosun ?

Ben 1.000 Kazanınca Seviniyorum. Bende Kendime Zengin Diyorum :smile:

Uarcan said:

Ben 100 dinar kazanıyorum nasıl ettin la :grin: bide bi kadife alıyorum sarayımı taşıyorum -1000 geliyor dokun masam +137 naaptın aceb  :?:

Back
Top Bottom