Crusader Deus Vult %100 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Users who are viewing this thread

Zondac

Recruit
Merhaba Arkadaşlar Bu Dakikadan İtibaren Crusader Deus Vult Modunun Türkçe Yamasına Başlamış Bulunmaktayım.Aşama Aşama Görüntüleri Burada Yayınlayacağım.

Türkçe Yamamız Bittiği Anda Burada Yayınlayacağım İçiniz Rahat Olsun.
Modun Şuandaki Durumu : %40

http://www.moddb.com/mods/crusader-deus-vult

http://www.dosya.tc/server15/tsJKoi/CrusaderDeusVult_100T_rk_eYama.rar.html

mb2.jpg
mb7.jpg
mb3.jpg

rydln.png
rydn2.png
rydbt.png
rydnt.png
;

rzpkg.png
rzpqj.png
rzprc.png
rzpsj.png

Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyuna girdiğimizde ana menüde ve oyunun içerisinde arada sırada kilise müziği çıkıyor.Pek dinlemenizi tavsiye etmem çünkü bizlerin kilise müziği dinlemesi günah diye biliyorum.Ona göre uyariyim dedim eğer nasıl müziği değiştirilir bilen varsa bu konu altına yorum yapabilir.

-YENİ HARİTA ; Deniz Kenarında Bir Haritadır.Fazla Büyük Değildir.Asla Kasmaz Hatta Normal Oyundan Bile Hızlıdır.
-YENİ YARDIMCILAR ; Değişik Derebeyler Mevcuttur,Rolf Yerine Mehmet gibi yardımcılar vardır.
-YENİ KRALLAR ; Mustafa Kemal Atatürk,Gibi Krallar mevcuttur.
-YENİ KRALLIKLAR ; Türkiye,İngiltere,Fransa,Almanya,İtalya Ve Arabistan Krallıkları Mevcuttur.
-YENİ ASKERLER ; Türk Beyi,Haçlı İngilizli Asker,Uzman Alman Baltalısı,Arabistanlı Profesyonel,İtalyan Şövalyesi vb.yeni askerler vardır.
-YENİ EŞYALAR ; Birçok yeni eşya vardır.çoğu haçlı kalkanlar,zırhlar olsada..

Mod hakkında biraz bilgi verseydin daha çekici olabilirdi , ayrıca türkçe yamadan verdiğin görüntülerde "BeyMustafaKemalAtatürk" yazıyor sanırım ters olmuş , "BEY" sona gelecekti belki dikkatinden kaçmıştır onu söyliyeyim. Başarılar umarım yarıda kalmaz.

Yarıda kalmayacaktır.Yani yarıda kalsa bile paylaşacağım.Bey Konusunda Verdiğin Bilgiden dolayı teşekkürler bir hata oluşmuş düzelttim.

Senin verdiğin linkten indirdim ama bu resimlerdeki gibi değil normal krallıklar var. Talim alanı denizin ortasında kalmış gidiş yok gibi sorunlar var istersen resim koyabilirim

Evet o talim alanı öyle bendede öyle kalsın bi zararı yoktur :smile: evet krallıklarda ben oynama yaptım.şehirlerden tut askerlere kadar türkçe ..örneğin ingilizlerin bir köyünden ingiliz askerleri alabilirsin.
Not : Bu arada %75 yama durumu :smile: çarşamba günü yani bugün akşama doğru bitiririm.bi derebeyler kaldı zaten :smile:
Not 2 : yarın akşam çıkarttığımda 1-2 mblik indirme linkini burada paylaşacağım indirip languages klasörünün içine atacaksın sonra oyuna girdiğinde tamamen türkçe oyunla karşılaşacaksın :smile: yeni krallıklar yeni askerler wb.

Benim demek istediğim o değil yani krallıklar rodok swadya gibi yani onlar değişmiyor mu? yani askerler falanda normal swadyalı acemi milis gibi anlatmak istediğim bu

Mod benim değil :grin: sadece  yamayı hazırladım
ama illa türkiye felan olmasın diyorsanız gir tr klasörüne factionstan ayarla .
Bi teşekkür eder insan o kadar uğraştık.

Back
Top Bottom