Crashlord

Users who are viewing this thread

Bir hevestir aylar sonra ilk defa canım Bannerlord çekti. Malum gelişim süreci pek beklenilen ya da istenilen şekilde gitmediği için 140 liralık bir ölü yatırım gibi varlığını hatırlamakta güçlük çekebiliyoruz. Gireyim dedim. Girmemle 5 dakika sonra crash yemem bir oldu. Olabilir dedim aksiliktir. Tekrar denedim yine 5 dakika çekmedi crash yedim. İnat ettim bir kez daha denedim Nuh dedi peygamber demedi yine crash yine crash. Afedersiniz @MArdA TaleWorlds empati kurmanızı ümit ederek, nasıl bir tavır takınmamı önerirsiniz?

Şuradaki adımları takip etmenizi öneririm.

Crash'lardan sonra açılan pencereden dosya gönderdiniz mi hiç? Gönderdiyseniz verilen kodu buraya yazarsanız sorunu daha detaylı görebilme şansımız olabilir.

Şuradaki adımları takip etmenizi öneririm.

Crash'lardan sonra açılan pencereden dosya gönderdiniz mi hiç? Gönderdiyseniz verilen kodu buraya yazarsanız sorunu daha detaylı görebilme şansımız olabilir.
1.5.6 güncellemesi ne zaman gelecek acaba ?

Yamalar ile alakalı tarih vermeyi sevmiyoruz. Her an bir şey çıkıp planlarımızı aksatma ihtimali düşük bir ihtimal değil ne yazık ki.
Üstad Warbandda olupta Bannerlord'da olmayan özellikler mevcut örnek vermem gerekirse Lordları zindandan kaçırmak gibi ,satın aldığımız işletmeyi ziyaret etmek gibi ,Evlilik animasyonu,Lordlara Ziyafet vermek, Taht kavgası olana yardım etmek,Kale şehir kusatmalarinda Lordun salonundada savaş devam ediyor du ama şuan yok, Kısacası Warbandda olan bu özellikleri tekrar gelmesini Yabancı oyuncular dahil kısacası bir çok insan istiyor. Lütfen bu yazımı discord grubunuzda gereken yerlere söylerseniz çok iyi olur.Lütfen iletin saygılar. Allah kolaylık versin. Bol yenilikli büyük patchlara İnşallah.

Bunlar hemen bir haftada eklenebilecek özellikler değiller. Oyun henüz bitmemiş durumda. Bu da istediğimiz her şeyi oyuna henüz eklemedik demek bir yerde. Bu saydıklarından hangilerinin olacağını veya olmayacağını bilmiyorum fakat bunlar Warband'de vardı, Bannerlord'da yok diyebilmek için bence tam çıkışı beklemek daha adil ve doğru bir karşılaştırma olacaktır.

Teşekkürler yorum için.

Bunlar hemen bir haftada eklenebilecek özellikler değiller. Oyun henüz bitmemiş durumda. Bu da istediğimiz her şeyi oyuna henüz eklemedik demek bir yerde. Bu saydıklarından hangilerinin olacağını veya olmayacağını bilmiyorum fakat bunlar Warband'de vardı, Bannerlord'da yok diyebilmek için bence tam çıkışı beklemek daha adil ve doğru bir karşılaştırma olacaktır.

Teşekkürler yorum için.
Üstadım Tam sürüm'e kadar göze çarpan vay be diyeceğimiz yenilikler görecekmiyiz? yoksa daha çok hataların eksik kalan yerlerin düzeltilmesi ve birkaç tane de yeniligin geldiği bir tam sürüm mü beklemeliyiz? beklentimizi ona göre ayarlıyalım . Armağan abinin durumu nasıl sesi çıkmıyor hiç, ekranlara çıktığı zaman da güler yüzü, tebessümü nü özledik.

Back
Top Bottom