[CoH] Chevaliers of Hell - [Aktifleşme çabasında :)]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Uzun zanan önce kendisiyle tartıştıştım hararetli bir şekilde. İnşallah o durumundan eser yoktur :roll:

Klan pasif olduğu için pek birşey diyemeyeceğim zaten , hayırlı olsun.

Bu arada , bilgisayara ara versemde derslerimi düzeltemedim. Birkaç hafta eve gitmeyip okulun pansiyonunda hafta sonu geçirmeye karar verdim. Bilecik küçücük bir yer olduğu için ve fen lisesi baskısı yüzünden ağzıma s*çıldı. Yazın görüşmek üzere  :roll:

Hakeem said:
ant maclari foruma koyulmaz lutfen kaldiriniz bizimde mac kurallarimız var ARRYN DE aynisini yapti

Arryn in onu yapmış olması CoH klanının da bunu yapacağı anlamına gelmez.Warband ve Wfas da birçok klanda bu geçerli antreman maçları foruma yazılır.Üstelik CoH şu anda Wfas'ın en eski klanlarından biri ne yapacağını Sahte galibiyetler kazanmış olan AKN ye sormaz.

bizi eziceginize yenilgi aldigi maci kaldirmaya calisan arryni ezin bize bole dendide ondan burda herkes herseyi bilmeye bilir zaten türk forumu pamuk bolumu herkes ezilir...

alayiniz utanmazmis baslarim boyle işe sensin kafasiz hiyar senin aklini ben pazarda satin aldim nisanida yanina koydum sonra cavus cikti ben general bekliyordum beyinsiz yaratik evdeki baliklarda bile daha fazla akil var frost

Konuyu daha neden uzatıyorsunuz ki zaten yenileceğiniz kesindi yenilgiyi kaldıramıyorsanız maç yapmayacaktınız.Beni sinirlendiren olay sanki yenecekmiş gibi konuyu uzatmanız CoH un gücünü herkes biliyor sizde büyük ihtimal yenileceginizi biliyorsunuz o zaman neden mac ayarlıyorsunuz yenilmişsiniz işte olay bitti ama eyer siz yenseydiniz aynı şekilde ss leri sizde koyardınız bizi kandırmayın.Konuyu daha da uzatmayalım...

hakem daha geçen gün "özür dilerim ben resmi maç olduğunu sanıyordum o yüzden koydum foruma. bak siliyorum. " diyen sen şimdi olayları değiştirme. ne sorununuz varsa aranızda çözün, buna ıq seviyesi düşük arkadaşların arryni karıştırmasına izin vermeyin lütfen. adam daha neyin ne olduğunu bilmiyor kendi götünü kurtarmaya çalışıyor. (*** küfür değil götünü kurtarmak bir deyimdir yönetici panpa)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom