Clanlar arası müzik yarışması

Bu projeye bakış açınız nedir?

• Cidden çok eğlenceli olur. Projeyi beğendim.

Votes: 23 47.9%
  • Gereksiz konu. Clanlar birbiri arasında sadece M&B:W oynamalıdır.

Votes: 25 52.1%

• Total voters
    48

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Uygar?

Beyler engelli atlama saklambaç at yarışı gibi oyunları da düzenlemeye kalkarsam altından kalkamam işin :smile: Beni aşar :smile:

Player09 said:
Uygar?

Beyler engelli atlama saklambaç at yarışı gibi oyunları da düzenlemeye kalkarsam altından kalkamam işin :smile: Beni aşar :smile:

:lol: uygar95 ile karıştırdım hay allah belamı  :mrgreen:

Gronax said:
DestroyeR33 said:
Bizim klanı (CT) yi ben gitarla temsil edebilirim :lol: süper çalarım.

İşte klanın gururu :grin:,CT seninle gurur duyuyor !!!  :lol::mrgreen::lol:

Birkaç gurur daha bulabilirsek bu işi organize edebiliriz :smile: Bu arada oylama baya dengeli gidiyor :smile:

Not: Bu öğlen kalın mi'yi kopardım :/ (Kopmadı ama işlevsiz hale geldi saldı kendini. Gevşedi gitti.)

:smile: Zaten bu organizasyonun eğlenme, öğrenme amaçlı olmasını istiyorum :smile: Bildiklerini bize de öğretirsin. Hep konservatuar okumak istemiştim..

Bu arada gp arşivlerimizi paylaşabiliriz. :smile: Gp kullanıyor musun?

Çok saçma bişey bu player güzel düşünmüşsün ama bu klanlar M&B:W oynuyor rock grubu diye açarlardı zaten hemde nasıl yapmayı planlıyorsunuz bunu

Player09 said:
:smile: Zaten bu organizasyonun eğlenme, öğrenme amaçlı olmasını istiyorum :smile: Bildiklerini bize de öğretirsin. Hep konservatuar okumak istemiştim..

Bu arada gp arşivlerimizi paylaşabiliriz. :smile: Gp kullanıyor musun?

Gp Guitar pro mu? Eğer oysa yok ben nota dan çalışıyorum.Ama arada kullandığımda oluyor.

Evet o :smile:

Nota okumayı biliyorum ama tab okuması çok daha kolay geliyor. İleride piyanoya başlamayı düşünüyorum notaların üstüne o zaman gidicem. Hangi müzik aletlerini çalıyorsun?

Bu arada konunun konu dışına taşmasını istemiyorum. Üyelerin de bu konuya pek sıcak bakmadığını farkettim. İşin clanlar arası boyuta ulaşması zor gözüküyor. Fakat TS3'de "music corner" var. Orada toplanabiliriz.

Bu sebeple konuyu kilitleyeceğim. Özelden mesaj atabilirsin.

Eğer olumlu bir gelişme olursa konuyu tekrar açabilirim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom