Cihan-ı Hükümran Modu [MOD İPTAL EDİLDİ.]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
selamet_81 said:
Çoook fazla OSP var. Kendi modellerini yapsan daha iyi olur.
Başarılar
Teşekkür ederim kardeşim. Tek başımayım eğer ekip bulursam çok güzel bir fikir var aklımda. Bazı arkadaşlarımızın pc leri yavaş. O yüzden fazla abartmadan yapacam. Birde OSP ile ilgili daha fazla şeyler yapılabileceğini sanmıyorum. Ender arkadaşımız herşeyi yapmış. İşte ekip bulabilirsem diğer krallıklarla ilgilenecem.

HyperCharge said:
çook fazla değil.Hepsi osp.

Bende böyleydim.Ah ulan.O zamanlar şimdiki bilgi kafası olacaktı bende.Neler yapmazdım. :grin:

Başarılar.

Sağol kardeşim inan sadece sen değil ben dahil çoğu kişi senin gibi düşünüyor. Ben sadece zevkine yaptım. Tek artım her krallığın süvarisi var :smile:

Senin yaptığın osp ve tweakmb kullanarak yapmak olmuş.Tanıyorum seni hiç ismini görmedim mod yapımı için.Muhtemelen zaten hepsini aldığın için mod yaptığını düşünüyorsun senin yaptığın toplamacılık tamamen öğrendiğinde konu açılır kendinin yaptığın şeyleri söylersen vede baştan herkese neden böyle yaptığını söylersen hiç kavga çıkmaz.Ayrıca modda belirli bir ilerleme yaptığınıda düşünmüyorum.

Black Dead said:
Senin yaptığın osp ve tweakmb kullanarak yapmak olmuş.Tanıyorum seni hiç ismini görmedim mod yapımı için.Muhtemelen zaten hepsini aldığın için mod yaptığını düşünüyorsun senin yaptığın toplamacılık tamamen öğrendiğinde konu açılır kendinin yaptığın şeyleri söylersen vede baştan herkese neden böyle yaptığını söylersen hiç kavga çıkmaz.Ayrıca modda belirli bir ilerleme yaptığınıda düşünmüyorum.
Kardeşim modu zevk için çıkardım. Mod değil bunu biliyorum haklısında keşke paylaşmasaydım. Ben hani bi kaç kişi beğenirde oynar diye düşünmüştüm. Tecrübe oldu bu zamanla elbet bende gelişirim.

Radamon said:
Black Dead said:
Kardeşim modu zevk için çıkardım. Mod değil bunu biliyorum haklısında keşke paylaşmasaydım. Ben hani bi kaç kişi beğenirde oynar diye düşünmüştüm. Tecrübe oldu bu zamanla elbet bende gelişirim.
Modu zevk için çıkardıysan yayınlamasaydın keşke.Ya da üstüne güzel şeyler ekle (örneğin modul system ile çalış).

incili arwa said:
Radamon said:
Black Dead said:
Modu zevk için çıkardıysan yayınlamasaydın keşke.Ya da üstüne güzel şeyler ekle (örneğin modul system ile çalış).

Peki kardeşim. Diyorum ya tecrübe oldu :smile: Modul system derslerine bakmam lazım bilmiyorum hiç :grin:

İşte diyorum ya .Bilgin yok zevkine mod yapılmaz.Arkadaşlarınla oynarsın.

Evet.Çünkü onlar senin gibi başladılar konuyu kilitlediler her şeyi öğrendiler ve yaptılar.

Black Dead said:
Evet.Çünkü onlar senin gibi başladılar konuyu kilitlediler her şeyi öğrendiler ve yaptılar.
Eee beni rezil edeceğine ne yapacam hakkında bilgi verebilirdin. Bende öğrenmeye çalışıyorum kardeşim

O zaman bize neden bu modu oynamamız gerektiğini söyle ?

(sınırlar zorlanmalı.)

Black Dead said:

(sınırlar zorlanmalı.)
Oynamak zorunda değilsin.

@Radamon Olumsuz eleştirilere fazla kulak asmadan kendini geliştirmeye devam edersin umarım modun çıkışını bekliyorum. Kolay gelsin.

OSP'yi Fazla Kaçırmışsın.Kendi Yapımlarını Ekleyebilirsen İyi Olur.Acemi Olabilirsin.Bunda Hiçbir Sakınca Yok.Yinede Seninde Modunda Emeklerinin Olması Gerekir.Kendine Has Yeni Özellikler Eklemen Güzel Olur.Harita Ekleyebilirsin.Zırh,Miğfer,Kılıç Vesaire Yapmayı Öğrenebilirsin.Bunları Yaparsan Burdaki Arkadaşlarda Modunu Ona Göre Eleştireceklerdir.

Oğuz Khan said:
Black Dead said:

(sınırlar zorlanmalı.)
Oynamak zorunda değilsin.
Oğuz Khan teşekkür ederim. Kendi emeklerimi koymaya çalışıyorum. Askerleri tekrar elden geçireceğim. Daha iyi şeyler yaparak oyuna güzellikler katacağım.

@Radamon Olumsuz eleştirilere fazla kulak asmadan kendini geliştirmeye devam edersin umarım modun çıkışını bekliyorum. Kolay gelsin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom