Cateva Sfaturi va rog frumos

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

pitbul

Recruit
salut ma bucur ca vad romani care joaca jocul asta ma poate ajuta si pe mine cineva va rog frumos cu cateva sfaturi eu joc moount and blade de cateva saptamani si mam apucat de modul native  si am reusit sa invat cateceva da nu in intregime multumesc anticipat  :smile: :grin:  :mrgreen:

si nu pot sa joc online vreau sa joc online da imi spune sa scriu un seryal si nu stiu de unde sa iau serialu
 
1.Fa-ti un cont de Steam.
2.Scoate cateva zeci de euro din pusculita
3.Cumpara jocul de pe steam.

Asa o sa poti juca online.
 
Ce sfaturi ai vrea sa primesti referitoare la joc? La ce nu te descurci? Niste sfaturi care sa-ti dau.. cumpara iteme de la sateni si vinde-le in orase, mai scump. Participa la turnee daca vrei mai mult renume si bani, inclusiv.. Referitor la multi-player, daca vrei modul asta de joc.. cumpara-l de pe Steam sau de pe site. Sincer, nu prea se mai merita acum.. pastreaza banii pentru Bannerlord.
(alt sfat: invata limba romana)
 
Ca sa poti juca jocul full si sa poti juca multiplayer, trebuie sa cumperi licenta jocului pt doar 81 de RON.
Pe steam il poti gasi la reduceri daca esti pe faza.
Ai grija sa citesti regulile forumului inainte sa postezi. :wink:
 
cifre said:
Ca sa poti juca jocul full si sa poti juca multiplayer, trebuie sa cumperi licenta jocului pt doar 81 de RON.
Pe steam il poti gasi la reduceri daca esti pe faza.
Ai grija sa citesti regulile forumului inainte sa postezi. :wink:


g2a e chiar si mai bun dupa parerea mea.
Jocuri de 2 ori mai ieftine cel putin.
 
cifre said:
Ca sa poti juca jocul full si sa poti juca multiplayer, trebuie sa cumperi licenta jocului pt doar 81 de RON.
Pe steam il poti gasi la reduceri daca esti pe faza.
Ai grija sa citesti regulile forumului inainte sa postezi. :wink:

Deexemplu *** imi refac reputatia fata de regate ca am -40 -30 -25 :smile:) aproape la toate ca mam batut cu aia care cara provizii ce trebuie sa fac sa imi recastig reputatia
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom