Call of Duty : Police Warfare ?

Users who are viewing this thread

Call of Duty âleminde dünyanın el atılmamış köşesi yok gibi. Karlı dağlara da çıktık, ABD'nin banliyö sokaklarında da çatıştık. Ancak seri her daim askeri köklerine sadık kaldı. Ya ayağımıza başka tür bir kolluk kuvvetinin botlarını geçirsek? Mesela emniyet güçlerinin?

İşte yakında çıkacak olan Call of Duty: Police Warfare adında indirilebilir oyunun "sadece iç kullanıma dönük" sızmış videosu... Yok yok, doğru değil. Video sahte, ama çok iyi hazırlanmış.

Sözde Activision şemsiyesi altında geliştirilen oyun için çok sayıda ikna edici konsept tasarım başarılı bir kurgu ile bir araya getirilmiş.

Video Burda

Kaynak: Oyungezer

Oyunun hikayesi(konusu)güzel.İndirilebilir dediğin paralı değilse ayrı bir güzel.
,
Ben de hep FPS bir arama kurtarma oyunu hayal etmişimdir.Acaba hayalim gerçek olur mu  :?:

Modern Warfare Serisi bittikten sonra yapacak birşey bulamamışlar anlaşılan.

İşte oyun dediğin böyle olur. Heleki 'LOS Angles' dedi, beni orada mest etti zaten. Bu oyun çıkarsa ki umarım pc için çıkar. 200 tl'de olsa almayan ne olsun. (Ağır Southland hayranı )
Birde umarım çetelerlede savaşırız, Crips'i Bloodz'u yada MS-13'ü ile. Benim için fark etmez, öldüreceğimiz adam latin olsun da.

Los Angles Police ! Put the gun down Put the gun down.

Elrohir Oronrá said:
a4 said:
video fake.
Agathon said:
Yok yok, doğru değil. Video sahte, ama çok iyi hazırlanmış.

Mertcan_Tr said:
Oyunun hikayesi(konusu)güzel.İndirilebilir dediğin paralı değilse ayrı bir güzel.
,
Ben de hep FPS bir arama kurtarma oyunu hayal etmişimdir.Acaba hayalim gerçek olur mu  :?:

Ssoic said:
Modern Warfare Serisi bittikten sonra yapacak birşey bulamamışlar anlaşılan.

Chake said:
İşte oyun dediğin böyle olur. Heleki 'LOS Angles' dedi, beni orada mest etti zaten. Bu oyun çıkarsa ki umarım pc için çıkar. 200 tl'de olsa almayan ne olsun. (Ağır Southland hayranı )
Birde umarım çetelerlede savaşırız, Crips'i Bloodz'u yada MS-13'ü ile. Benim için fark etmez, öldüreceğimiz adam latin olsun da.

Los Angles Police ! Put the gun down Put the gun down.

Aslında bende ilk gördüğümde direk gerçek sanmıştım, fakat yazıyı okuyup anlamıştım. Aslında gerçek olsa ve LA sokaklarında çetelere karşı savaşsak ne iyi olmaz mı :smile: ?

Ben oraya video koyduğunu yeni fark ettim. :eek:

Call of Duty artık köklü bir yenilik yapsa iyi olur. Mesela, BF2 ile BF3 arasındaki farkı Black Ops ile mw3te göremiyoruz.

İW 5.0 motorunu bekliyoruz. İnşallah BF3'ten daha iyi bir motor olur.Birde Black Ops ile MW serisinin yapımcısı farklı. MW2 ile MW3 arasında pek bir fark göremiyoruz aslında :smile:

24660_550x250.jpg

Call of Duty serisi küresel anlamda büyük bir başarıya ulaştı. Hollywood'un popüler filmlerinden bile daha iyi hasılat yapan bu müthiş seri için hayranları da elleri boş durmuyor.

Birkaç yaratıcı oyunsever, Call of Duty serisine kendi kafalarına göre yeni bir halka eklemişler; Call of Duty: Police Warfare. Yapım aşamasında olmadığı belirtilen ve sadece bir videosu hazırlanan bu yapımda oyuncuların bir polisi kontrol edecekleri belirtiliyor.

Her ne kadar sahte de olsa oldukça başarılı bir sunuma sahip olan bu videoyu aşağıdan göz atabilirsiniz. PSN ve Xbox Live'de satılacağı söylenirken bu yalana inanmamanızı bekliyoruz. Kim bilir belki Activision, bu Call of Duty'cilerin sesini duyar da sıradaki oyunda bir polisi de kontrol ederiz belki:

BSC

Back
Top Bottom