Call Of Duty 2

Users who are viewing this thread

oyunda ne sinir krizleri geçirirdim dizimde tırnak izleri duruyor hala 1 öldürmeye 15 ölüm 0 öldürmeye 10 ölüm az yapmadım yapabildiğim en yüksek skor 8 e 11 di sanırsam  :grin: :smile: :lol:

ula hiç unutmam zamanında abim bunu commandos (bilenler bilir. beyond the call of duty) diye almıştı.vay *** 6 cd'lik oyun ha diye delirmiştik.bizde o gün balıkesire gitmiştik.anneannemlerde ne yapacam can sıkıntısı 2 saat oynarım bunu diye hayaller kuruyodum.abim yok tabi orda.o hevesle pc yi açıp oyuna girdim.başlangıç bölümünde önümde bir kıyafet askısı ve üzerinde bir kıyafet.bunu devirmemi istiyor ekrandada ''unbound'' gibisinden bir şeyler yazıyordu.ulan hangi tuş bu diye aradım taradım ama bir türlü bulamadım.1 saat oldu 2 saat oldu ben kafayı yedim resmen tuşları koparacam.en sonunda abim geldi ve o tuşun ayarlı olmadığını bana söyledi.içimden kendime sağlam bir küfrettim.sonra eve gidince o sinirle 5 saatte bitirdim oyunu -.-.

böylede anısı vardır bende ühü  :sad:

Ben de assasins creed ' de başlangıçta kadınlar var başında küp taşıyan Tab tuşuna basıp onları geçecekmişiz.. Saatlerce değil günlerce (2 gün) bunun için uğraştım.

Sanchez said:
Win7 de bir çalıştırabilsem gözümde tütüyor Cod 2

ben az önce yükledim külüstürün içi toz dolmuş mavi ekran veriyo temizler temizlemez başlıycam :lol:

hacı sağ tıkla uyumluluk sekmesinden yönetici olarak çalıştırı aktif et birde çalıştırma modunu windows xp service pack 3 olarak ayarla rahatca oynarsın

AcG said:
Sanchez said:
Win7 de bir çalıştırabilsem gözümde tütüyor Cod 2

ben az önce yükledim külüstürün içi toz dolmuş mavi ekran veriyo temizler temizlemez başlıycam :lol:

hacı sağ tıkla uyumluluk sekmesinden yönetici olarak çalıştırı aktif et birde çalıştırma modunu windows xp service pack 3 olarak ayarla rahatca oynarsın

çok teşekkür ederim kardeşim oyun yazlıkta kaldı gideyim en kısa sürede alıp yükleyip oynamaya koyulmak gerek görev beklemez :grin:

şuanda nazi headquarters ın parçalar halinde çöküşünü orkestra eşliğinde izliyorum manzara şahane  :cool:

Edit: sorun değil az saç baş yolmadım o sorun yüzünden :smile:

Back
Top Bottom