[Bitti] MBClans 4on4 TDM Turnuvası | 04.06.11 19:00

Turnuva hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

• Oldukça başarılı bir şekilde tamamlandı.

Votes: 12 25.5%
  • Eksikleri vardı ama iyi geçti.

Votes: 13 27.7%
  • Eksikleri vardı ve başarısız bir organizasyondu.

Votes: 4 8.5%
  • Katılamadım ama bir dahakine katılmak istiyorum.

Votes: 11 23.4%
  • Katılamadım ve katılmayı düşünmüyorum.

Votes: 1 2.1%
  • TDM olduğu için katılmak istemedim.

• Takımım yetersiz olduğu için katılmak istemedim.

• Haritayı bilmediğim için katılmak istemedim.

Votes: 0 0.0%
  • Az takım var diye katılmak istemedim.

Votes: 4 8.5%

• Total voters
    47

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Turnuva hakkında görüşümü bildirmem gerekirse eksileri 35 skor bana kalırsa çok azdı oyun bir anda başlayıp bitiyordu serverda donma sorunu vardı artıları TDM olduğu için zevkliydi, harita her birlik için uygundu önerilerim ise birdahaki sefere bireysel bir dm turnuvası olursa çok zevkli geçiceğine inanıyorum(tabi oyuncular belirli bir kritere göre seçilmeli) :wink:

iymore said:
Sıralama tam da beklediğim gibi oldu... Tebrikler. Kergit Turnuvası ne zamana :grin:
Bu hafta bireysel DM turnuvası olacak. Sonraki haftalarda kesinlikle olacak.

WitchKing44 said:
35 skor bana kalırsa çok azdı oyun bir anda başlayıp bitiyordu
35 skor idealdi. Çünkü 4 takıma göre düşünüyorsunuz bunu ama normalde 6 takımdan oynanması gerekiyordu. Oynanmayan maçlarıda hesaba katarsak maç diğer türlü ancak gece 12 de biterdi. Belirleyici bir savaş oldu. 8on8 gibi bir durum olsaydı 100-150'ye çıkabilirdi. Ama 4on4 için iyidi diye düşünüyorum.

WitchKing44 said:
serverda donma sorunu vardı
Server konusunda yapılabilecek pek birşey yok. Warband sunucularının tamamında herkes benzer konulardan muzdarip. Diğerlerine göre daha çoktu diyorsanız, sonuç olarak iki taraf içinde geçerli oldu. Maçın durmasını gerektiren boyutta yaşanmadı diye düşünüyorum.

WitchKing44 said:
birdahaki sefere bireysel bir dm turnuvası olursa çok zevkli geçiceğine inanıyorum(tabi oyuncular belirli bir kritere göre seçilmeli) :wink:
TDM > DM > BATTLE şeklinde bir liste düşünüyorum. Bu hafta DM ile devam edecek. Onunda bilgilendirmesini yakında yapacağım.

Bir soru sormak istiyorum hiç düello turnuvası yapılacakmı?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom