Bannerlord Görmesi Zor Kareler

Users who are viewing this thread

Bu Kareler Gerçekten İlginç:

Yukarıdaki İki İmparator Hariç Diğer İmparatorların Hepsi Oyun Sonunda Asi Klan Olarak Kaldılar.

Bu Fotoğrafları: Youtuberların Sürekli Lord Keserek Oyunu Bitirmelerine Tepki Olarak Koyuyorum.

Adam Gibi Bir Parayla Siyaset Yapılıyor. Ayrıca İhanet Mekaniği Eskisi Gibi Değil. Eğer İyi Bir Siyaset Yaparsan Lordlar Senin Yanında Kalır.

Sona Doğru Yaklaşırken Yukarıdaki Klanlarla Toplamda 12.800+ Kişilik Ordu Kuruluyor.

Kalradyanın Her Yerindeki Lordlar Gelene Kadar Nufus Bitti Ondan Burdan Attım.

Bir Amitatys'i (Calradyanın Merkezinde Olduğunu Düşündüğüm İçin, Bir Sanala'yı (Hem Refahı En Yüksek Şehir, Hem Manzarası İyi) Birde Ortysia'yı( Refahı En Yüksek 2. Şehir ve Kilit Noktada Duruyor Diye ) Başka Lorda Vermem.

Sanala'dan İyi Oyunlar Dilerim.

Not: 940MX İle Bu Kadar Çekiliyor :smile:

Last edited:
Bannerlordan warbanda geçince, attan inip eşeğe binmiş gibi oluyorum.
Bannerlordun en düşük grafikleri warband dan daha kötü geliyor bana, ama bannerlordun atmosferi vesayre yüksek grafiklerde gerçekten çok iyi çok beğeniyorum

Bannerlordun en düşük grafikleri warband dan daha kötü geliyor bana, ama bannerlordun atmosferi vesayre yüksek grafiklerde gerçekten çok iyi çok beğeniyorum
Ben grafiğe değilde mekaniğe değer veririm. bannerlor'da da daha fazla mekanik olması bana göre daha iyi olmasını sağlıyor.

zevkler ve renkler işte ne yaparsın :smile:

Ben grafiğe değilde mekaniğe değer veririm. bannerlor'da da daha fazla mekanik olması bana göre daha iyi olmasını sağlıyor.

zevkler ve renkler işte ne yaparsın :smile:
Doğru diyorsun dostum haklısın, ben görüntüye de önem veriyorum maalesef :grin:

Back
Top Bottom